Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Terminal aplikacyjny Worldline coraz bardziej dostępny. Z aplikacji skorzystają dostawcy Rohlig Suus Logistics

Globalny fintech rozwija produkt Tap on Mobile z pomocą polskiego fintechu Softpos.eu

Worldline, globalny gracz z sektora finansów, nawiązał współpracę z Rohlig Suus Logistics – jednym z największych w naszym regionie operatorów logistycznych. Za sprawą partnerstwa drugi z podmiotów umożliwi bezgotówkową płatność za dostawę bezpośrednio u kierowcy dostarczającego przesyłkę.

Przeczytajcie także: Rozwiązanie mojeID dostępne dla klientów PeP

Rohlig Suus Logistics zapewnia m.in. transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, ale też usługi magazynowe czy obsługę celną. Firma współpracuje z sieciami handlowymi oraz sklepami internetowymi, oferuje dostawy do odbiorców końcowych. Właśnie tu pojawia się miejsce na kooperację z Worldline: kurier instaluje na swoim urządzeniu mobilnym aplikację Worldline Tap on Mobile i może nim przyjmować płatności. Wystarczy wprowadzić kwotę, a klient powinien przyłożyć kartę, telefon czy zegarek z funkcją płatności bezstykowych.

Niedawno mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że Worldline nawiązał współpracę z firmą Smart Delivery Track, oferującą oprogramowanie do monitorowania dostaw w czasie zbliżonym do rzeczywistego. Także i w tym przypadku integracja umożliwia kurierom przyjmowanie płatności z pomocą urządzenia, które ci mają już ze sobą – np. smartfona.

Przeczytajcie także: Google Maps z funkcją "Kup bilet"

Worldline rozwija terminal aplikacyjny na Androida z pomocą warszawskiego fintechu Softpos.eu – o przejęciu ponad połowy udziałów w tym biznesie mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl jesienią ubiegłego roku. Wówczas okazało się też, że Worldline w ciągu 24 miesięcy może przejąć od obecnych właścicieli pozostałe 45 proc. udziałów w fintechu.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies