Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao zachęca do korzystania ze swojej platformy do księgowości. Oferuje za to 200 zł premii

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogą też wybrać inne bonusy oferowane przez bank

Pekao promuje "Księgowość z Żubrem", czyli platformę do prowadzenia księgowości. W ramach tej akcji uczestnik może zdobyć 200 zł premii, jeśli do 30 czerwca 2023 roku zawrze z bankiem umowę o Konto Przekorzystne Biznes w złotych wraz z kartą debetową i bankowością elektroniczną Pekao24. Ta ostatnia musi być następnie zintegrowana ze wspomnianą platformą.

Przeczytajcie także: Rafał Brzoska zaprezentował InPost Pay

Aby spełnić warunki promocji, jej uczestnik powinien też wyrazić odpowiednie zgody marketingowe i wykonać przelew do ZUS ze świeżo otwartego rachunku (minimum 270 zł). Z oferty mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nie były klientami Pekao w okresie od 1 stycznia 2023 roku do dnia przystąpienia do promocji. Szczegóły akcji znaleźć można w regulaminie, dostępnym na stronie banku.

Na klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą czekają też inne bonusy. Jeśli ktoś w ramach "Księgowości z Żubrem" zdecyduje się na pakiet "księgowość self-service" otrzyma go bezpłatnie na 2 lata wraz z zestawem kursów o podstawach księgowości i marketingu online oraz poradnikiem o dotacjach.

Z kolei osoba, która wybierze pakiet obsługi księgowej Komfort otrzyma bezpłatny dostęp do rozszerzonego pakietu Biznes na 2 lata z zestawem kursów o podstawach księgowości, finansów, windykacji i marketingu online, poradnikiem o dotacjach oraz dostępem do corocznego webinaru o zmianach w systemie podatkowym. Czas na to jest do końca 2023 roku.

Przeczytajcie także: Ruszył Walutomat Business

Pekao przypomina, że w ramach platformy wystawianie faktur jest bezpłatne i nielimitowane. Rozwiązanie posiada m.in. moduł ściągania płatności, planer płatności, opcję opracowania faktury kosztowej z poziomu bankowości elektronicznej Pekao24 oraz elektroniczne archiwizowanie dokumentów kosztowych w aplikacji.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies