Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe podejście Samsunga do promocji. Oferuje zwrot 700 zł na kartę Visa, dodawaną do aplikacji mobilnej

Aplikację przygotowała firma ITCARD, która współpracuje z Visą przy wdrażaniu nowych, fintechowych przedsięwzięć płatniczych

Samsung uruchomił promocję dla zainteresowanych zakupem smartfonów z serii Galaxy S23. Oferuje im zwrot do 700 zł na przedpłaconą wirtualną kartę Visa, którą można dodać do portfela Google na smartfonie Galaxy. Oferta jest efektem współpracy Samsunga, Visy, Google’a oraz ITCARD, które odpowiada za wdrożenie rozwiązania.

Przeczytajcie także: Już jest nowa aplikacja VeloBanku

Aby skorzystać z akcji, należy zdecydować się na zakup jednego z najnowszych modeli Samsunga do 18 czerwca. Klienci, którzy wybiorą Galaxy S23 Ultra, mogą liczyć na 700 zł zwrotu, przy zakupie modelu Galaxy S23+ będzie to 500 zł, a w przypadku Galaxy S23 – 400 zł. Następnie trzeba aktywować urządzenie i zalogować się w aplikacji Samsung Members (najpóźniej do 25 czerwca). Po upływie 14 dni użytkownik znajdzie w aplikacji unikalny kod. W kolejnym kroku powinien pobrać aplikację Samsung Zwrot na Kartę, przygotowaną przez ITCARD, i wprowadzić w niej wspomniany wcześniej kod. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia środki trafią na jego wirtualną kartę Visa, którą po dodaniu do portfela Google można zacząć płacić w terminalach obsługujących płatności zbliżeniowe.

Przeczytajcie także: Już prawie 10 tys. wpłatomatów w Polsce

Samsung podkreśla, że to pierwsza promocja typu moneyback, której mechanizm nie przewiduje ingerencji dodatkowych osób czy urządzeń. Jednocześnie przedstawiciele firmy zaznaczają, że jego to pierwszy etap w rozwoju mechanizmów promocyjnych opartych na płatnościach mobilnych z wykorzystaniem smartfonu lub smartwatcha, które to Samsung zamierza w przyszłości rozwijać.

Projekt, przygotowany przez ITCARD dla Samsunga, to kolejne przedsięwzięcie zrealizowane przez tę spółkę w ramach "Fintech in the box". Wcześniej na rynku pojawiła się m.in. karta Food Town, o której więcej możecie przeczytać w tekście Nowy koncept płatniczy. Zobaczcie, jak działa wydawana przez ITCARD karta Food Town.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies