Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Plente z kolejną usługą. Firma umożliwi wynajmowanie elektroniki i zwróci część poniesionych kosztów

Usługa Plente rent powstała we współpracy z grupą WeSub, oferującą subskrypcje różnych urządzeń

Spółka Plente uruchomiła nową usługę: wypożyczanie sprzętu elektronicznego w modelu subskrypcyjnym. Klient zawiera umowę całkowicie online i trwa ona 12 miesięcy. Po tym czasie sprzęt można wymienić na nowy. W ramach subskrypcji usługobiorca otrzymuje comiesięczną fakturę VAT, a wydatek można wliczyć do kosztów prowadzenia działalności.

Przeczytajcie także: Dariusz Marcjasz country managerem Euronet w Polsce

Usługa Plente rent powstała we współpracy z grupą WeSub, o której mogliście już przeczytać w serwisie cashless.pl. Podmiot oferuje subskrypcję sprzętu – nie tylko elektroniki, ale też np. urządzeń wykorzystywanych w gastronomii czy medycynie. Dodatkiem w przypadku Planet rent jest 5 proc. moneyback, czyli zwrot części wydanych środków.

Aby skorzystać ze wspomnianej usługi, klient wypełnia formularz, w którym podaje dane swojej firmy, a także te kontaktowe i informuje, jakim przedmiotem jest zainteresowany. Robi to poprzez wklejenie linku prowadzącego do przedmiotu (produkt musi być warty powyżej 1 tys. zł). Usługodawca przygotuje ofertę na ten konkretny artykuł. Należy zaznaczyć, że klient wynajmuje produkt – płaci za korzystanie z niego, ale nie spłaca jego wartości.

Przeczytajcie także: Konta oszczędnościowe Apple cieszą się powodzeniem

Plente rent to kolejna odnoga biznesowa platformy Plente (wcześniej Planet Plus). Serwis podstawowy oferuje usługę moneyback u ponad 2 tys. sklepów partnerskich (zarówno online, jak i offline). Firma uruchomiła też własny marketplace oraz program kart podarunkowych.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies