Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Dwa polskie insurtechy nawiązały strategiczne partnerstwo. Quantee i Sandis wspólnie zaoferują swoje usługi klientom

Insurtechy chcą dotrzeć ze swoją połączoną ofertą do klientów z Polski i zagranicy

Dwa polskie insurtechy – Quantee i Sandis – nawiązały strategiczne partnerstwo. Chcą wykorzystać uzupełniający się charakter swoich usług, aby dotrzeć do klientów na rynkach polskim i międzynarodowym z rozwiązaniami wspierającymi na różnym etapie cyklu życia produktu ubezpieczeniowego.

Przeczytajcie także: Raport "Insurtechy w Polsce, vol. 2" już do pobrania

Quantee to dostawca platformy do dynamicznej wyceny produktów ubezpieczeniowych, opartej na algorytmach sztucznej inteligencji. Z kolei Sandis to twórca aplikacji do wdrażania i dystrybucji produktów ubezpieczeniowych. O obu podmiotach możecie przeczytać we wczoraj opublikowanym raporcie "Insurtechy w Polsce".

Quantee liczy, że dzięki partnerstwu będzie mogło rozszerzyć swój zasięg rynkowy i oferować swoim klientom rozwiązania “end-to-end” – od wdrożenia produktu ubezpieczeniowego, przez jego wycenę, po kompleksową dystrybucję. Z kolei Sandis będzie mógł poszerzyć zestaw oferowanych przez siebie narzędzi o rozwiązanie wspierające w taryfikacji, a do tego planuje skorzystać z doświadczenia Quantee zdobytego na rynkach europejskich.

Przeczytajcie także: Insurtech Insly z nowym narzędziem dla pośredników

W założeniu współpraca ma pozwolić obu insurtechom na wspólne pozyskiwanie i obsługę wymagających klientów na rynku polskim i międzynarodowym. Warto wspomnieć, że Sandis uzyskał niedawno 700 tys. zł z PARP, które planuje przeznaczyć na ekspansję m.in. w Tajlandii i Chile. Z kolei Quantee działa też w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, a niedawno poczynił kroki w kierunku ekspansji do Afryki.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies