Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płatności Blik już dostępne w aplikacji Millennium na Windows

Wraz z ostatnią aktualizacją użytkownicy dostali również widgety z informacjami dostępnymi bez logowania

Nowa wersja aplikacji Millennium jest dostępna na urządzenia z systemami Windows Phone 8.0, Windows Phone 8.1 oraz Windows 10. Dzięki niej użytkownicy mogą wreszcie korzystać z systemu Blik. Będą więc wypłacać nim pieniądze z bankomatów, dokonywać transakcji bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wystawiać czeki Blik.

Przeczytajcie także: Millennium wdroży tokenizację Visy

Z innych nowości, niedostępnych dotąd na telefony z Windowsem, warto wymienić możliwość ustawiania widgetów z informacjami dotyczącymi konta widocznymi przed zalogowaniem. Widgety mogą pokazywać aktualne saldo na rachunku osobistym, rachunku karty kredytowej czy karty przedpłaconej. Widget może też pełnić rolę generatora kodów Blik. Klienci posiadający telefony z Windows mogą już także wykonywać przelewy na numer telefonu odbiorcy.

Millennium przygotował też niewielką aktualizację aplikacji na systemy Android i iOS. Wprowadzono do nich podgląd produktów inwestycyjnych, a więc funduszy, planów regularnego oszczędzania oraz ubezpieczeń.

Przeczytajcie także: Wypłata bitcoinów w bankomatach Millennium

Bank Millennium w ostatnim czasie niemal co miesiąc wprowadza ciekawe nowości do swoich rozwiązań na urządzenia mobilne, w rezultacie należą one obecnie do najatrakcyjniejszych na rynku. Millennium jest na przykład jedynym bankiem w Polsce, który właścicielom telefonów z dwoma najważniejszymi systemami operacyjnymi, czyli Androidem i iOS, pozwala logować się do aplikacji za pomocą biometrii odcisku palca.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies