Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pierwsza edycja Hitachi Digital Forum 2023 już w przyszłym miesiącu. Cashless.pl objął konferencję patronatem medialnym

Hitachi Digital Forum to konferencja poświęcona rozwiązaniom cyfrowym organizowana dla klientów japońskiej firmy w Polsce

Cyfryzacja oraz stosowanie algorytmów sztucznej inteligencji, efektywność energetyczna, pozyskiwanie, przesyłanie i magazynowanie energii ze źródeł odnawialnych, nowoczesny transport ludzi i towarów. To tylko niektóre zagadnienia, które poruszone zostaną podczas zbliżającego się wydarzenia Hitachi Digital Forum 2023. Redakcja serwisu cashless.pl objęła to wydarzenie patronatem medialnym.

Przeczytajcie także: Kolejny bank wprowadza trwały nośnik Hitachi

Hitachi jest organizacją o ponad 100-letniej tradycji. Grupa składa się obecnie z kilkuset spółek na całym świecie. Również w Polsce reprezentowana jest m.in. przez Hitachi Europe Ltd., Hitachi Vantara, Hitachi Energy i GlobalLogic. Firmy te działają w wielu obszarach od finansów przez dostarczanie oprogramowania po dostawy urządzeń dla przemysłu czy energetyki. Przedstawiciele wszystkich tych podmiotów będą starali się pokazać podczas tegorocznego Hitachi Digital Forum, jak rozwój technologii może pomóc w realizacji wielu różnych celów.

A rozwój technologii szczególnie dziś, w dobie zagrożenia, jakie niesie ze sobą kryzys klimatyczny, może przyczynić się do powstrzymania czy cofnięcia niekorzystnych zmian, jakie cywilizacja wywiera na środowisko naturalne. Hitachi, podczas organizowanego przez siebie wydarzenia, gromadzącego przedstawicieli różnych sektorów gospodarki i nauki, chce też wysłuchać opinii i sugestii, które mogą pomóc w budowie nowych produktów i usług.

Przeczytajcie także: Beacony będą przyszłością płatności w komu ikacji publicznej

Podczas Hitachi Digital Forum 2023 poruszone zostaną takie kwestie jak: hiperpersonalizacja, cyberbezpieczeństwo, wytwarzanie oprogramowania, mobilność i transport, pozyskiwanie energii i jej magazynowanie, zarządzanie ryzykiem energetycznym, budowa infrastruktury odpornej na katastrofy i zagrożenia militarne, itd. W serwisie cashless.pl znajdziecie wkrótce relację z tego wydarzenia.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: HITACHI

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies