Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe przedsięwzięcia na rynku płatności elektronicznych. Zapraszamy na lutowy Cashless Breakfast

Do udziału w wydarzeniu udało nam się zaprosić doborowe grono ekspertów

Już 7 lutego odbędzie się drugie w tym roku wydarzenie z cyklu Cashless Breakfast. Tym razem rozmawiać będziemy o nowych inicjatywach na rynku płatności elektronicznych, w tym takich, które można uznać za element rozwijającego się trendu tzw. embedded finance. Pojęciem tym określane są usługi finansowe połączone z innymi produktami i usługami, często oferowanymi przez firmy spoza sektora finansowego.

Przeczytajcie także: Poznajcie prelegentów styczniowego Cashless Breakfast

W trakcie lutowego odcinka Cashless Breakfast rozmawiać będziemy m.in. o tym, jakie podmioty powinny rozważać oferowanie usług płatniczych, jakie korzyści powinny skłaniać do ich wdrażania, jakie cechy tego typu usług niosą ze sobą faktyczną wartość dodaną dla klientów końcowych, co przemawia za tym, aby rozwijać produkty samodzielnie lub realizować projekty we współpracy z wyspecjalizowanym podmiotem, w jaki sposób polski rynek wyróżnia się pod względem rozwoju usług płatniczych na tle innych krajów, itd.

Do udziału w Cashless Breakfast udało nam się zaprosić doborowe grono ekspertów, wśród których znaleźli się: Weronika Chrzanowska, head of fintech market development and management w ITCARD, Agnieszka Szopa- Maziukiewicz, prezeska Digital Fingerprints, Wojciech Bolanowski, doradca prezesa Velo Banku, Wojciech Fortuna, kierownik biura zarządzania aplikacjami i infrastrukturą w ITCARD oraz Daniel Jarząb, współzałożyciel i prezes spółki Payeye.

Przeczytajcie także: Rekordowa wartość wypłat gotówki z bankomatów

Tradycyjnie już dla czytelników cashless.pl przygotowaliśmy kilka bezpłatnych wejściówek. Aby otrzymać jedną z nich, należy w możliwie ciekawy sposób uzasadnić chęć wzięcia udziału w wydarzeniu i wysłać zgłoszenie na adres kontakt@cashless.pl. Partnerem głównym lutowego Cashless Breakfast jest firma ITCARD.

Natomiast już jutro odbędzie pierwszy w tym roku Cashless Breakfast poświęcony ogłoszeniu wyników plebiscytu Cashless Pay 2022 oraz publikacji raportu z Panoramą polskich płatności. A w nim m.in. premierowe dane dotyczące największych operatorów terminali płatniczych oraz softposów w Polsce. Już dziś zapraszamy na relację z wydarzenia. Partnerami wspierającymi ten projekt są: Przelewy24 oraz fundacja Polska Bezgotówkowa. Partnerem technologicznym został VW Bank.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies