Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Global Assistance z modułem śledzenia szkody. Aplikacja pozwala m.in. na przesyłanie dokumentów czy kontakt z opiekunem

Global Assistance to należąca do grupy VIG firma świadcząca usługi asystorskie

Global Assistance Polska, firma assistance z grupy VIG, przygotowała aplikację z modułem śledzenia szkody. To narzędzie, dzięki któremu klienci korzystający z assistance samochodowego mogą na bieżąco obserwować postępy w ich sprawie.

Przeczytajcie także: Wojna cenowa w wynikach ubezpieczycieli

Aplikacja nie wymaga instalowania na telefonie. Umożliwia sprawdzenie statusu szkody, przesłanie dokumentów oraz bieżącą wymianę wiadomości z osobą obsługującą zgłoszenie.

Narzędzie jest sukcesywnie wprowadzane w obsłudze ubezpieczonych w kolejnych towarzystwach z grupy VIG, dla których Global Assistance organizuje pomoc asystorską. Twórcy zapowiadają też rozwój aplikacji w najbliższych miesiącach.

Global Assistance jest częścią austriackiej grupy Vienna Insurance Group, do której w Polsce należą też takie marki jak Compensa, Wiener, InterRisk czy Beesafe. Global zajmuje się świadczeniem usług assistance dla firm z grupy – zarówno tych z Polski, jak i Czech, Słowacji, Bułgarii i Rumunii – ale też dla graczy spoza VIG-u. Posiada dwa centra obsługi: w Warszawie i w Łodzi.

Przeczytajcie także: Link4 z aplikacją Internetowy Status Szkody

Przy okazji firma przekazała również, że utworzyła nowe stanowisko, które ma jej pomóc lepiej obsługiwać klientów – nosi ono angielską nazwę "voice of customer". Osoba pełniąca tę funkcję ma za zadanie analizować rozwiązania i procedury stosowane w firmie, tak aby jak najlepiej odpowiadały one na potrzeby klientów. Jej rolą jest również monitorowanie zakresu usług assistance, sposobu ich świadczenia, a także obiegu informacji – tak aby klient miał pełną wiedzę na temat etapów obsługi, a jednocześnie nie był bombardowany niepotrzebnymi treściami.

W tym kontekście warto wspomnieć, że poprawa doświadczeń klienta, nad którą pracuje Global Assistance, jest też jednym z ważnych tematów dla całej grupy. W ostatnim czasie VIG poinformował o planach utworzenia centrum kompetencyjnego, które będzie miało za zadanie pomiar i poprawę satysfakcji klientów różnych spółek z grupy. Na czele centrum stanie Rafał Mosionek.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies