Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
29. Bezgotówkowy podcast cashless.pl. O ubankowieniu pokolenia silvers

Tym razem rozmawiam z ekspertami o pokoleniu silvers i korzystaniu przez te osoby z nowoczesnej bankowości i płatności bezgotówkowych

Największy odsetek osób nieubankowionych, czyli takich, które nie posiadają konta ROR w banku, stanowią osoby powyżej 65. roku życia. Z drugiej strony jednak, seniorzy to coraz liczniejsza i bardziej istotna grupa społeczna, która jest coraz bardziej aktywna w świecie cyfrowym i częściej korzysta na co dzień z internetu – podczas zakupów online, komunikacji z bliskimi czy spędzaniu czasu wolnego.

Przeczytajcie także: Czy 2023 w e-commerce będzie rokiem Click to Pay?

Czego potrzebują seniorzy, by więcej i bezpieczniej korzystać z nowych rozwiązań płatniczych i bankowych? Ile osób nie otrzymuje jeszcze emerytur na konto? Na co senior powinien zwrócić uwagę przy zakładaniu ROR? Rozmawiam o tym z zaproszonymi ekspertami: Agnieszką Lidke-Orzechowską, dyrektorką Centrum Bankowości Codziennej w ING Banku Śląskim, Zbigniewem Wiśniewskim, wiceprezesem Fundacji Polska Bezgotówkowa, Pawłem Jaroszkiem, członkiem zarządu ZUS, oraz prof. Michałem Polasikiem z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Posłuchajcie 29. odcinka Bezgotówkowego podcastu cashless.pl. Jest już dostępny na platformach streamingowych Spotify, Apple oraz Anchor. Zapraszam do wysłuchania rozmowy.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies