Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bankomaty jadą na narty. Sezonowe urządzenia zainstaluje także Planet Cash

Wcześniej o rozpoczęciu montażu sezonowych bankomatów poinformował już Euronet

Biuro prasowe ITCARD, operatora bankomatów i wpłatomatów pod marką Planet Cash, informuje o rozpoczęciu akcji „zima”. W jej ramach spółka instaluje sezonowe bankomaty i bankomato-wpłatomaty w zimowych miejscowościach turystycznych. W tym roku urządzenia z logo Planet Cash staną w najpopularniejszych kurortach, m.in. w Zakopanem, Wiśle, Ustroniu, Szklarskiej Porębie, Szczyrku, Karpaczu, Krynicy Górskiej, Kościelisku i Białce Tatrzańskiej.

Przeczytajcie także: Euronet postawi bankomaty sezonowe

ITCARD to jeden z dwóch największych na polskim rynku operatorów bankomatów i wpłatomatów. Instalacja urządzeń sezonowych to już tradycja tej firmy. Podobne akcje organizowane są od lat, także w sezonie letnim, gdy urządzenia są instalowane czasowo nad morzem i na Mazurach. Bankomaty i bankomato-wpłatomaty stają zazwyczaj tam, gdzie poza sezonem klientów jest mało i instalacja urządzenia całorocznego nie ma uzasadnienia ekonomicznego.

Przeczytajcie także: Nowa funkcja w aplikacji Allegro

Akcje sezonowe organizuje także Euronet, który i w tym roku będzie instalował maszyny w zimowych miejscowościach wypoczynkowych. Firma poinformowała kilka dni temu, że jej bankomaty i bankomato-wpłatomaty zostaną ustawione m.in. w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Szklarskiej Porębie czy Karpaczu. Firma dodała, że podobnie jak w latach poprzednich maszyny staną także na jarmarkach świątecznych w Gdańsku, Bydgoszczy i Łodzi.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies