Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Były Getin zapowiada przerwę techniczną w weekend. Publikuje poradnik dla klientów w związku ze zmianą nazwy na VeloBank

W związku z rebrandingiem zmienią się nazwy niektórych produktów, adres strony internetowej oraz e-maile pracowników. Bank ostrzega także przed możliwą, związaną z tym aktywnością cyberprzestępców

Na stronie internetowej byłego Getinu oraz w jego serwisie transakcyjnym klienci znajdą kilka różnych komunikatów, które mają związek ze zbliżającą się zmianą nazwy banku na VeloBank. Instytucja informuje m.in., że prace techniczne rozpoczną się już w najbliższy piątek o godz. 23.30. Od tej godziny nie będzie można zalogować się na konto przez internet i aplikację, nie będzie można korzystać z Blika, a płatności kartami w internecie mogą być utrudnione.

Przeczytajcie także: Jak będzie wyglądać logo nowego VeloBanku

Bank deklaruje, że pełna funkcjonalność systemów powinna zostać przywrócona w sobotę o godz. 8.45. Niemniej instytucja zastrzega, że przez cały weekend mogą występować chwilowe utrudnienia w dostępie do rachunków.

Jednocześnie VeloBank informuje, że w najbliższy poniedziałek zaprezentuje swoje nowe oblicze, co będzie skutkować m.in. zmianą nazw niektórych produktów i usług, adresu strony internetowej i adresów e-mail pracowników. Nie zmienią się natomiast: numery rachunków bankowych, warunki obecnie oferowanych produktów i usług, terminy ważności kart, numery PIN, hasła do bankowości internetowej i mobilnej, adresy placówek, warunki zawartych umów, numery infolinii, czy zlecone transakcje, które na bieżąco są realizowane.

Przeczytajcie także: Ponad 320 mln transakcji Blikiem w kwartale

Zgodnie z zapowiedzią VeloBanku cały proces rebrandingu zostanie przeprowadzony bez konieczności wykonywania jakichkolwiek dodatkowych czynności przez klientów. Jednak powinni oni zachować szczególną ostrożność w ciągu najbliższych dni, gdyż zamieszanie związane ze zmianą nazwy banku wykorzystać mogą cyberprzestępcy. A o tym, jak wyglądać będzie nowe logo VeloBanku, możecie przeczytać w tekście VeloBank czy LoveBank? Następca Getinu wprowadza nowe logo.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies