Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Operator PayAppki podnosi ceny. Na pocieszenie przywrócono płatności kartami

PayAppka to usługa ułatwiająca regulowanie stałych opłat

Jak doniósł jeden z czytelników cashless.pl, operator aplikacji PayAppka podjął decyzję o zmianie cennika. Niestety, dla użytkowników nie oznacza to dobrych wiadomości, gdyż nowe stawki są wyższe od dotychczasowych. Z komunikatu przesłanego do klientów PayAppki wynika, że opłata za realizację przelewów z koszyka płatności wzrośnie z 0,89 zł do 1 zł. Dodatkowo z 6 tys. zł do 2 tys. zł miesięcznie obniżono limit wartości transakcji, powyżej którego pobierana jest prowizja w wysokości 1,2 proc.

Przeczytajcie także: PayAppka zmienia operatora

W informacji kierowanej do klientów PayAppki znalazła się także dobra informacja. – Chcielibyśmy przypomnieć, że od ponad dwóch tygodni na PayAppkę powróciły płatności kartowe. Mamy nadzieję, że zmiana cennika nie wpłynie negatywnie na Twój odbiór PayAppki i pozostaniesz z nami, aby nadal organizować z nami Twoje płatności – można przeczytać w komunikacie skierowanym do klientów aplikacji.

Przeczytajcie także: Rachunki już nie są imoje

PayAppka to aplikacja ułatwiająca opłacanie stałych rachunków np. za energię elektryczną, telefon czy kablówkę. Aktualnie jej operatorem jest polski fintech TryPay Later. Jeszcze do niedawna aplikacja nosiła jednak nazwę Rachunki imoje i była zarządzania przez ING Bank Śląski. Instytucja zrezygnowała jednak ze świadczenia tej usługi, a zarządzanie nad nią przejął twórca technologii dla niej – fintech Billtech, który następnie nawiązał współpracę z TryPay.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies