Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Artur Borowiński ustępuje ze stanowiska prezesa Compensy. Za sterami firmy staje Anna Włodarczyk-Moczkowska

Anna Włodarczyk-Moczkowska dotychczas była prezeską Wienera (również z grupy VIG), funkcję tę przekazuje Adamowi Dwuleckiemu

Anna Włodarczyk-Moczkowska została nominowana na stanowisko prezeski Compensy i Compensy Życie, należących do grupy VIG. Funkcję tę przejmie od Artura Borowińskiego, który kierował spółkami od 2014 r.

Przeczytajcie także: Ergo Hestia z ubezpieczeniami na Allegro

Nowa szefowa przechodzi do Compensy z innej spółki z tej samej grupy, a mianowicie z Wienera. Firmą tą zarządzała przez ostatnie 10 lat – w tym w trakcie wdrażania nowej strategii i rebrandingu spółki z PTU na Gothaer (wynikającej z przejęcia PTU przez ten niemiecki koncern ubezpieczeniowy), a także w trakcie kolejnej zmiany właścicielskiej, kiedy to Gothaer dołączył do grupy VIG i stał się Wienerem. Ma ponad 25 lat doświadczenia w branży ubezpieczeniowej, w tym także jako wiceprezeska MTU czy przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Przeczytajcie także: Monika Leżyńska w zarządzie Allianza

Następcą Anny Włodarczyk-Moczkowskiej w Wienerze jest Adam Dwulecki, obecnie członek zarządu odpowiedzialny za ubezpieczenia korporacyjne. Ma ponad 10 lat stażu w firmie, a ponad 20 w ubezpieczeniach, w tym w Axie i HDI Gerlingu. Obie zmiany wymagają zatwierdzenia przez Komisję Nadzoru Finansowego.


KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies