Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PayEye likwiduje stare konta. Pieniądze trzeba wypłacić do końca września

Fintech zachęca użytkowników do korzystania z nowej wersji usługi pod nazwą PeyEye 2.0, która jest dostępna od czerwca

Wrocławski fintech PayEye informuje swoich klientów, że we wrześniu wyłącza usługę w wersji 1.0. To oznacza, że od 30 września nie będzie można korzystać ze starej aplikacji mobilnej PayEye oraz płacić na terminalach pierwszej generacji. Nie będzie też można zasilać konta PayEye, które do tej pory służyło za źródło pieniądza dla transakcji.

Przeczytajcie także: PayEye w wersji 2.0 już działa

Dla klientów, którzy korzystają jeszcze z PayEye 1.0, oznacza to, że do końca września bieżącego roku powinni wypłacić pieniądze z konta (tzw. wirtualnej portmonetki). Mogą to zrobić np. bezpośrednio w aplikacji mobilnej. Osoby, które nie posiadają aplikacji, wypłatę środków mogą zlecić kontaktując się bezpośrednio z fintechem. Spółka podkreśla, że jeśli ktoś tego nie zrobi, umowa i tak skutecznie zostanie wypowiedziana wraz z końcem września 2022 r.

Przeczytajcie także: Blik ma zgodnę UOKiK na płatności odroczone

PayEye zachęca jednocześnie swoich klientów do korzystania z nowej wersji usługi oznaczonej symbolem 2.0, która jest dostępna od czerwca bieżącego roku. W porównaniu z pierwszą zawiera szereg usprawnień. Nie wymaga już zasilania konta, gdyż pozwala zawierać transakcje bezpośrednio z rachunku podpiętej do aplikacji karty bankowej. Usługę można aktywować zdalnie, a więc nie jest wymagane udawanie się w tym celu do punktu posiadającego terminal PayEye. Wreszcie usługa w wersji 2.0 to biometria hybrydowa – tęczówki oka i twarzy. Dzięki temu płatności mają być szybsze i bezpieczniejsze. Więcej na temat PayEye 2.0 w tekście PayEye wprowadza usługę drugiej generacji. Aplikację w wersji 2.0 można aktywować przez selfie.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies