Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
ING zmieni ofertę rachunków. Nowe konta to: Green, Future i Planet

Niestety, na razie ING nie zdradza szczegółów nowej oferty oraz kiedy rachunki Green, Planet i Future wejdą do sprzedaży

Jak dowiedział się serwis cashless.pl, ING pracuje nad nową ofertą rachunków. Składać się ona będzie z co najmniej trzech kont pod nazwą Konto z Lwem: Green, Future i Planet. Informację tę potwierdziło biuro prasowe Banku Śląskiego, jednak bez zdradzania detali. – Prowadzimy prace nad nową ofertą, ale na ten moment nie podajemy żadnych szczegółów z tym związanych – czytam w odpowiedzi na moje pytanie.

Przeczytajcie także: ING uzupełnia ofertę otwartej bankowości

Zmiana oferty rachunków osobistych nie jest czymś specjalnie wyjątkowym na polskim rynku. Banki przeprowadzają takie operacje dość regularnie, choć nie dzieje się to co roku a raczej co kilka lat. Tego rodzaju przedsięwzięcie jest często spowodowane wcześniejszą decyzją o zmianie polityki cenowej. Bywa, że nowa oferta jest korzystniejsza od dotychczasowej, co jest uzasadnione, jeśli chce się zdobywać nowych klientów. Jednocześnie banki mogą zarabiać na droższych, "starych" rachunkach, bo duża część klientów nadal z nich korzysta, nie chcąc migrować na nowe konta.

Przeczytajcie także: Klienci korporacyjni ING mogą korzystać z Blika

ING należy do tych banków, które zmiany w ofercie rachunków osobistych przeprowadzają rzadziej niż większość konkurencji. Flagowy dziś rachunek, czyli Konto Direct, sprzedawany jest od co najmniej kilkunastu lat. Ostatnie duże zmiany w ofercie rachunków bank przeprowadził kilka lat temu, wprowadzając do sprzedaży Konto Mobi dla dzieci i młodzieży. Obecne portfolio rachunków ING obejmuje też Konto Komfort dla małżonków oraz Konto Active dla uzyskujących wyższe dochody.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies