Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
IdoSell nawiązuje współpracę z Shopee. Polskie sklepy będą mogły łatwo wystawiać oferty w ramach tego azjatyckiego marketplace'u

Klienci marketplace’u mogą płacić kartą lub Blikiem, a także za pośrednictwem Przelewy24

Platforma sklepowa IdoSell poinformowała o integracji z polską wersją Shopee. Współpraca tych podmiotów pozwoli sprzedawcom korzystającym z technologii IdoSell wystawiać swoje oferty w serwisie i zarządzać zamówieniami w ramach marketplace'u Shopee.

Przeczytajcie także: Shopee nie zamierza opuszczać Polski

Shopee to singapurska platforma e-commerce, która zadebiutowała w Polsce we wrześniu ubiegłego roku. Jest dostępna zarówno dla użytkowników urządzeń mobilnych, jak i desktopów. Klienci marketplace’u mogą korzystać ze znanych i popularnych metod płatności, jak Blik, Przelewy24 czy karta, a zakupione przedmioty otrzymać za pośrednictwem kuriera lub do paczkomatu.

Przeczytajcie także: Stripe nowym partnerem IdoSell

Przedstawiciele IdoSell przekonują, że współpraca z Shopee może znacząco pomóc polskim sklepom w zwiększeniu sprzedaży. Jak zaznaczają, z azjatyckiej platformy korzysta wielu potencjalnych klientów. Shopee ma ambicję konkurować z najpopularniejszymi marketplace’ami w kraju, o czym świadczyć mają m.in. aktywność reklamowa, benefity dla kupujących, tanie dostawy oraz niskie prowizje dla sprzedawców.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies