Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
IdoSell nawiązuje współpracę z Shopee. Polskie sklepy będą mogły łatwo wystawiać oferty w ramach tego azjatyckiego marketplace'u

Klienci marketplace’u mogą płacić kartą lub Blikiem, a także za pośrednictwem Przelewy24

Platforma sklepowa IdoSell poinformowała o integracji z polską wersją Shopee. Współpraca tych podmiotów pozwoli sprzedawcom korzystającym z technologii IdoSell wystawiać swoje oferty w serwisie i zarządzać zamówieniami w ramach marketplace'u Shopee.

Przeczytajcie także: Shopee nie zamierza opuszczać Polski

Shopee to singapurska platforma e-commerce, która zadebiutowała w Polsce we wrześniu ubiegłego roku. Jest dostępna zarówno dla użytkowników urządzeń mobilnych, jak i desktopów. Klienci marketplace’u mogą korzystać ze znanych i popularnych metod płatności, jak Blik, Przelewy24 czy karta, a zakupione przedmioty otrzymać za pośrednictwem kuriera lub do paczkomatu.

Przeczytajcie także: Stripe nowym partnerem IdoSell

Przedstawiciele IdoSell przekonują, że współpraca z Shopee może znacząco pomóc polskim sklepom w zwiększeniu sprzedaży. Jak zaznaczają, z azjatyckiej platformy korzysta wielu potencjalnych klientów. Shopee ma ambicję konkurować z najpopularniejszymi marketplace’ami w kraju, o czym świadczyć mają m.in. aktywność reklamowa, benefity dla kupujących, tanie dostawy oraz niskie prowizje dla sprzedawców.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies