Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Więcej płatności na OLX. Operator serwisu nawiązał współpracę z PayU

Od dłuższego czasu w obszarze płatności serwis OLX współpracuje już także z firmą Adyen

Operator serwisu OLX poinformował o kolejnej zmianie regulaminu. Nowy dokument wejdzie w życie wraz z końcem lutego bieżącego roku. A jedną z ciekawszych nowości, anonsowanych przy tej okazji, jest wydłużenie listy operatorów płatniczych, z których usług będą mogli korzystać klienci OLX. Nowym będzie PayU. Wcześniej właściciel marki OLX nawiązał współpracę w tym zakresie z firmą Adyen.

Przeczytajcie także: Serwis OLX wprowadza płatności

OLX pisze w korespondencji do swoich klientów, że w najbliższym czasie użytkownicy korzystający z usług takich jak Przesyłki OLX i Płatności OLX będą mogli zawrzeć umowę z PayU. Jak wskazano, właściwy operator płatności każdorazowo będzie wskazywany podczas zamówienia. Może to sugerować, że użytkownicy serwisu OLX będą mogli korzystać z usług zarówno PayU, jak i firmy Adyen, z którą OLX współpracuje już od dawna. Dopytuję o to biuro prasowe OLX. Gdy otrzymam odpowiedź – zaktualizuję tekst. PayU oraz OLX mają jednego właściciela, którym jest południowoafrykański Naspers.

Przeczytajcie także: W serwise Fixly pojawiły się płatności

Płatności OLX to usługa, w ramach której kupujący może zapłacić za wybrany przedmiot, ale należność nie trafi od razu do sprzedającego – wpłynie na prowadzony przez operatora rachunek i znajdować się będzie na nim do chwili, w której przesyłka zostanie odebrana przez kupującego. Środki zostaną wówczas uwolnione i trafią na konto rozliczeniowe sprzedającego. Stąd mogą zostać w każdej chwili bezpłatnie przekazane na rachunek bankowy.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies