Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Flowbird goni SkyCash, moBiLET i mPay. Frima podwoiła liczbę miast, w których pozwala płacić za parkowanie

Teraz na mapie Polski znajduje się już 11 stref parkowania, w których można płacić za postój aplikacją Flowbird

Operator aplikacji Flowbird poinformował jej użytkowników o uzupełnieniu listy miast w Polsce, w których za jej pomocą można płacić za postój w niektórych strefach parkowania. Właśnie znalazły się na niej: Częstochowa, Kościerzyna, Kraków, Otwock, Sopot i Zielona Góra. To oznacza, że sieć akceptacji Flowbird podwoiła się, gdyż wcześniej liczyła tylko pięć miejscowości, w tym: Ciechocinek, Gdynia, Rzeszów, Szczecin i Tarnobrzeg.

Przeczytajcie także: Sprawdźcie, gdzie za parkowanie zapłacicie aplikacją

Operator aplikacji Flowbird działa w kilkunastu krajach świata, w tym w Europie (m.in. w Belgii, Estonii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Litwie, Niemczech). Wkrótce planuje uruchomić swoje usługi także w Danii, Norwegii i Szwecji. Na tle konkurencji chce się wyróżniać m.in. usługą nawigacji do wolnego miejsca (nie podano za pośrednictwem jakiej technologii będzie ona świadczona), możliwością przedłużenia czasu parkowania opłaconego w parkomacie czy uiszczenia mandatu z tytułu postoju bez wniesionej opłaty standardowej.

Przeczytajcie także: Flowbird chce podbić Polskę

Operator aplikacji deklaruje szybki rozwój sieci miast, w których będzie można płacić za parkowanie za pomocą jego narzędzia. Apka ma jednak na polskim rynku silną konkurencję w postaci SkyCash, mPay czy moBiLET, które są dostępne już w ponad 100 różnych miastach. Na tym tle sieć Flowbird wygląda wciąż skromnie. Więcej na temat sieci miast, w których można płacić aplikacjami mobilnymi za parkowanie przeczytacie w tekście Już w ponad 170 polskich miastach możecie zapłacić za parkowanie za pomocą aplikacji.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies