Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Usługi aplikacji eDO App dostępne na platformie Microsoft Teams. To efekt współpracy spółek Billennium i PWPW

Funkcje eDO App zostały dodane do aplikacji Inperly for Teams

Użytkownicy Microsoft Teams mogą w ramach tej popularnej platformy do telekonferencji potwierdzać swoją tożsamość oraz składać podpisy elektroniczne. To owoc współpracy między firmą Billennium i Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych, czyli operatorem aplikacji eDO App.

Przeczytajcie także: PKO BP wdrożył eDO App

eDO App pozwala posiadaczom dowodów z warstwą elektroniczną (tzw. e-dowodów) na zdalne potwierdzanie tożsamości oraz zatwierdzanie dokumentów za pomocą podpisu znajdującego się w e-dowodzie. Teraz funkcje tej aplikacji zostały dodane do rozwijanej przez polską spółkę Billennium platformy Inperly dostępnej w Microsfot Teams. Inperly to narzędzie do komunikacji pomiędzy firmami a ich klientami – od pierwszego kontaktu do podpisania umowy. Platforma jest wykorzystywana m.in. w branży finansowej w tym w ubezpieczeniowej, zdrowotnej czy telekomunikacyjnej.

Obecnie na platformie Inperly for Teams do potwierdzania tożsamości wykorzystywać można nowy dowód osobisty, a w przyszłości również paszport. Według danych MSWiA dowód z warstwą cyfrową posiada obecnie ok. 7 mln osób w Polsce, a 3,7 mln ma możliwość posługiwania się cyfrowym podpisem osobistym.

Przeczytajcie także: Credit Agricole w systemie mojeID

Bartosz Łopiński, szef Billennium ocenia, że dzięki połączeniu sił z PWPW i integracji eDO App z Inperly dostarczany przez jego firmę produkt stał się bardziej kompletny. – Jesteśmy w trakcie realizacji kilku projektów jego wdrożenia w dużych organizacjach w Polsce i za granicą, m.in. w bankach czy w placówkach firm telekomunikacyjnych – informuje.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies