Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
ING Lease wdrożył mobilny podpis kwalifikowany mSzafir

mSzafir umożliwia podpisywanie dokumentów z dowolnego miejsca na ziemi i z dowolnego urządzenia

KIR informuje o nowym wdrożeniu elektronicznego, mobilnego podpisu kwalifikowanego mSzafir. Tym razem usługę zdecydowała się udostępnić swoim klientom firma ING Lease, jeden z liderów polskiego rynku leasingu. Nowa funkcja została wprowadzona dla użytkowników platformy Lease Now.

Przeczytajcie także: Nowy serwis z podpisem mSzafir

mSzafir jest mobilnym kwalifikowanym podpisem elektronicznym, eliminującym potrzebę użycia czytnika i karty kryptograficznej, dzięki czemu umożliwia prowadzenie spraw prywatnych, biznesowych i urzędowych całkowicie online. Dostępny jest w dwóch wariantach – w wersji jednorazowej, służącej do podpisania pojedynczego dokumentu, oraz z długim terminem ważności, do podpisywania wielu dokumentów.

Od teraz klienci ING mogą uzyskać podpis elektroniczny mSzafir do zdalnego podpisania umowy leasingowej w Lease Now, wykorzystując do tego inną usługę KIR, tj. mojeID, która pozwala na zdalne potwierdzanie tożsamości.

Przeczytajcie także: mSzafir na platformie Autenti

– Wdrożenie mSzafir w ING Lease jest istotnym krokiem w kierunku podniesienia poziomu cyfryzacji branży leasingowej. Jestem przekonany, że rezultatem stosowania mSzafir będzie optymalizacja obiegu dokumentów w firmie naszego partnera, co przełoży się na poprawę komfortu pracy i przyczyni do uproszczenia relacji pomiędzy pracownikami a klientami – mówi Piotr Alicki, prezes KIR.

Kwalifikowany podpis elektroniczny mSzafir jest zgodny z wymaganiami unijnego rozporządzenia eIDAS i ma moc prawną równoważną podpisowi złożonemu własnoręcznie.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies