Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Drobna zmiana w aplikacji mytaxi czyni ją jeszcze przyjaźniejszą dla użytkownika

Nowa funkcja pozwala uporządkować przypisane do konta karty bankowe

Niby zmiana niewielka, ale bardzo użyteczna - po ostatniej aktualizacji aplikacja mytaxi pozwala oznaczyć przypisane do niej karty. Teraz łatwiej się zorientować, czy zapłacicie za kurs prywatnym czy służbowym plastikiem.

Karty można oznaczyć w zakładce "Płatności przez aplikację".

mytaxi

Jednocześnie mytaxi w ramach wiosennej promocji oferuje kod rabatowy o wartości 50 zł na pierwszy przejazd. Wystarczy wpisać w odpowiednie miejsce w aplikacji "kwiat16". Promocja trwa do 4 kwietnia.

Przeczytajcie także: Aplikacyjne hity i kity 2015 r.

Na rynku przewozów osobowych inicjowanych poprzez aplikację jest coraz większa konkurencja. Chociaż z moich obserwacji wynika, że osłabła nieco pozycja Ubera. Firma wywiesiła wreszcie białą flagę w sporze z fiskusem o podatki, które powinni płacić zatrudnieni przez nią kierowcy. Miała do wyboru albo to, albo potencjalny zakaz prowadzenia działalności, tak jak w wielu innych krajach.

Pozostanie na rynku było jednak ważniejsze i obecnie Uber współpracuje wyłącznie z osobami, które prześlą dokumenty potwierdzające założenie działalności gospodarczej. To zdaje się wyeliminowało sporą rzeszę osób, które dorabiały sobie prowadząc taksówki Ubera. Widać to chociażby po dużej liczbie ogłoszeń o poszukiwaniu nowych współpracowników, zamieszczanych przez tę firmę.

Przeczytajcie także: Heetch – uberyzacji taksówek ciąg dalszy

Z kolei inna opisywana już przeze mnie firma Heetch oferująca przejazdy w weekendowe noce, niedawno rozszeszyła swoją działalność wydłużając czas, w którym można skorzystać z usługi. Jak pamiętacie, do tej pory z aplikacji mozna było korzystać wyłącznie w piątki i soboty od godz. 20.00 do rana. Teraz samochód przyjedzie po Was także w czwartek i już od 18.00.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies