Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bank Millennium udostępnił nową wersję aplikacji na Apple Watch. Zobaczcie, czym różni się od tych na Wear OS

Aplikacja Millennium na zegarki firmy Apple w porównaniu z poprzednią wersją oraz odpowiednikami na Wear OS zawiera nowy zestaw funkcji

Bank Millennium pochwalił się nową wersją aplikacji na urządzenia Apple Watch. Biuro prasowe instytucji podaje, że w porównaniu z poprzednią różni się ona m.in. możliwością działania bez smartfona. Po aktywacji można z niej korzystać, nawet gdy nie ma w pobliżu telefonu, z którym jest powiązana.

Przeczytajcie także: Huawei wprowadził płatności Blik C na Huawei

Nowa apka Millennium na Apple Watch umożliwia m.in. płatności Blik, od wygenerowania kodu po zatwierdzanie transakcji online lub w sklepach stacjonarnych oraz wpłaty i wypłaty z bankomatów a także zakupy bez kodu, zatwierdzanie płatności kartą w internecie, zatwierdzanie operacji autoryzacją mobilną, podgląd historii transakcji i szczegółów posiadanych produktów, podgląd kursów walut czy ustawienie podglądu salda na tarczy zegarka.

Przeczytajcie także: Millennium jako pierwszy bank wprowadza zbliżeniowego Blika

Warto przypomnieć, że Millennium jako jeden z niewielu banków w Polsce oferuje także aplikację na urządzenia z systemem Wear OS. Pozwala ona na: płatności Blikiem, sprawdzanie salda rachunków, kart kredytowych i przedpłaconych, znalezienie najbliższego bankomatu, bądź też placówki i ustawienie nawigacji do tego punktu oraz sprawdzenie kursu walut. Aplikacja na Wear OS, podobnie jak poprzednia wersja apki na Apple Watch, działa, gdy w pobliżu jest telefon użytkownika.

Millennium słynie z tego, że często wypuszcza na rynek aplikacje na różne rodzaje urządzeń. Warto przypomnieć, że w przeszłości był jedynym bankiem z Polski, który udostępnił aplikację na okulary Google Glass.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies