Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aplikacjom moBiLET, mPay i SkyCash rośnie konkurencja. Flowbird rozszerza sieć akceptacji o kolejne miasta

Od teraz za pomocą aplikacji Flowbird, która na polskim rynku zadebiutowała w wakacje, można płacić za parkowanie w pięciu miastach

Rzeszów i Tarnobrzeg to nowe ośrodki na liście miast, w których za postój w płatnych strefach parkowania można płacić za pomocą aplikacji mobilnej Flowbird. Wcześniej operator uruchomił swoje usługi w Szczecinie i Ciechocinku, a aplikacja zadebiutowała na polskim rynku na początku wakacji. Wówczas możliwość korzystania z niej do płatności za parkowanie zyskali kierowcy z Gdyni.

Przeczytajcie także: Nowe ułatwienie dla parkujących w Szczecinie

Operator aplikacji Flowbird działa w kilkunastu krajach świata, w tym w Europie (m.in. w Belgii, Estonii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Litwie, Niemczech). Wkrótce planuje uruchomić swoje usługi także w Danii, Norwegii i Szwecji. Na tle konkurencji chce się wyróżniać m.in. usługą nawigacji do wolnego miejsca (nie podano za pośrednictwem jakiej technologii będzie ona świadczona), możliwością przedłużenia czasu parkowania opłaconego w parkomacie czy uiszczenia mandatu za postój bez wniesionej opłaty standardowej.

Przeczytajcie także: Flowbird chce podbić polski rynek

W informacji prasowej, która towarzyszyła debiutowi Flowbird w Polsce, operator aplikacji deklarował szybki rozwój sieci miast, w których będzie można płacić za parkowanie za pomocą jego narzędzia. Apka ma jednak na polskim rynku silną konkurencję w postaci SkyCash, mPay czy moBiLET, które są dostępne już w ponad 100 różnych miastach. Na tym tle sieć Flowbird wygląda więc bardzo skromnie. Czy dotychczasowi liderzy polskiego rynku mają się czego obawiać?

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies