Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Citi rezygnuje z detalu w Polsce, ale promocjami zachęca do otwarcia kont. Nowa akcja z bonusami od Inpostu

Citi Handlowy daje 200 zł za założenie rachunku oraz kody na tzw. Szybkie nadania przesyłek z wykorzystaniem paczkomatów Inpost

Citi Handlowy przygotował nową promocję dla klientów, którzy zdecydują się założyć u niego rachunek osobisty typu CitiKonto. Oferta kierowana jest do osób, które nie miały konta w Handlowym po 1 stycznia ubiegłego roku. Promocja trwa do 16 października bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Citi Handlowy ma nową prezes w Polsce

W ramach promocji klienci mogą otrzymać bonus w wysokości 200 zł. Aby go zdobyć, należy najpierw założyć CitiKonto, a następnie zalogować się na nie z aplikacji Citi Mobile i wykonać pierwszy przelew. Za tę aktywność bank wypłaci 50 zł. Drugie tyle można dostać za przelanie na rachunek wynagrodzenia w wysokości min. 2 tys. zł lub wymianę walut na tę samą kwotę. Trzeci pięćdziesięciozłotowy bonus trafi do osób, które wykonają kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł. I wreszcie czwarte 50 zł bank wypłaci osobom, które spełnią wszystkie wymienione wcześniej warunki.

Co ciekawe w ramach nowej promocji Citi Handlowego można też otrzymać dwa kody na tzw. Szybkie nadania przesyłek w paczkomatach Inpostu. Wystarczy wyrazić zgody marketingowe.

Przeczytajcie także: Citi Handlowy rezygnuje z detalu w Polsce

Tymczasem amerykański bank chce zrezygnować z obsługi klientów detalicznych w Polsce. Poinformowano o tym w kwietniu bieżącego roku. Citi wycofa się z tego segmentu nie tylko nad Wisłą, ale także na kilkunastu innych rynkach. Na stronie banku w Polsce pojawiły się już pierwsze informacje na temat tego procesu. W komunikacie kierowanym do klientów instytucja uspokaja, że choć podjęła decyzję o wycofaniu się z Polski, to na razie prowadzi obsługę na dotychczasowych zasadach.

Stąd i promocja, w ramach której bank liczy na zwiększenie liczby nowych klientów. Osoby, które dziś założą w tym banku konto, muszą jednak wiedzieć, że po przejęciu detalu Citi przez inną instytucję, do czego prawdopodobnie dojdzie, ich rachunki zostaną do niej przeniesione. Może to się wiązać z pewnymi perturbacjami, np. koniecznością przyzwyczajenia się do innego serwisu transakcyjnego czy wymianą kart.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies