Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aktualizacja aplikacji SkyCash sprowadza inicjację parkowania do dwóch kroków

Teraz moduł parkingowy w apce wygląda analogicznie, jak w mobiParking

Gdy kilka tygodni temu zaktualizowana została aplikacja mobiParking, jej operator zapowiedział, że podobne zmiany, zmierzające do uproszczenia modułu parkowania, zostaną wprowadzone także w jego flagowej aplikacji SkyCash. Tak też się stało. Teraz jej użytkownicy wybierając parkingi zobaczą taki ekran:

sc

Widzą na nim numer rejestracyjny samochodu, który w razie potrzeby mogą zmienić, trzy opcje parkowania, czyli start/stop, na czas i na kwotę, oraz wybrane miasto. Wcześniej każdy ten element prezentowany był na oddzielnej stronie, a co za tym idzie użytkownik, jesli chciał rozpocząć parkowanie, musiał wykonać kilka kliknięć, nawet jeżeli nie dokonywał żadnych zmian dotyczących lokalizacji czy pojazdu. Dodatkowo musiał wskazać konto (prywatne lub firmowe), z którego miały zostać pobrane środki, a transakcja obowiązkowo musiała być potwierdzona PIN-em. Teraz można z tego zrezygnować.

Przeczytajcie także: Nowy gracz w segmencie płatności zdalnych rozszerza swój zasięg

Nowy proces inicjacji parkowania w aplikacji SkyCash zauważyłem dzisiaj, podczas wizyty w płatnej strefie. O ile rozpoczęcie parkowania przebiegło bez problemów, o tyle nie udało mi się go zakończyć. W czasie, kiedy chciałem to zrobić, aplikacja odmówiła posłuszeństwa. W rezultacie straciłem kilka złotych. Jeżeli Wam stanie się coś takiego, zapamiętajcie lub zapiszcie godzinę próby zakończenia parkowania i złóżcie reklamację u operatora aplikacji, który powinien zwrócić pieniądze.

Przeczytajcie także: Millennium wprowadzi płatności HCE

Natomiast, jak powiedziano mi w biurze SkyCash, dzisiejsze problemy aplikacji nie były związane z aktualizacją, tylko z wydajnością systemu. Obecnie apka działa już normalnie.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies