Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Mniejszy Santander rozwinie ofertę leasingową dla klientów indywidualnych. Zajmie się tym jego nowa spółka

Santander Consumer Financial Solutions ma stanowić odpowiednik spółki Santander Consumer Multirent, która specjalizuje się w leasingu pojazdów dla przedsiębiorców

Santander Consumer planuje przygotować rozwiązania leasingowe dla klientów indywidualnych. W Biuletynie Urzędu Patentowego ukazała się informacja o zastrzeżeniu znaku Santander Consumer Financial Solutions. To nazwa spółki z grupy Santander, której celem jest oferowanie produktów i usług uzupełniających działalność Santander Consumer Multirent, czyli podmiotu specjalizującego się w leasingu pojazdów osobowych i dostawczych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla klientów korporacyjnych.

Przeczytajcie także: Hyundai zapowiada płatności samochodem

– Aktywność Santander Consumer Financial Solutions będzie skoncentrowana na klientach indywidualnych – chcemy zbudować dla nich portfolio produktów i usług, które dostępne są w standardzie dla przedsiębiorców. Tym samym zaproponujemy im rozwiązania jeszcze bardziej pojemne w możliwości, elastyczne i pozwalające na wybór szerszy od dotychczas dostępnego na rynku – przekazała serwisowi cashless.pl Magdalena Grzelak, rzeczniczka prasowa banku Santander Consumer. Więcej informacji na temat działalności nowej spółki ma się pojawić nie wcześniej niż w trzecim kwartale tego roku.

Przeczytajcie także: PZU zaoferuje dietę pudełkową?

O obsługującym przedsiębiorców odpowiedniku Santander Consumer Financial Solutions, czyli o Santander Consumer Multirent, mogliście niedawno w serwisie cashless.pl przeczytać w związku z uruchomieniem przez tę firmę Portalu Klienta. To platforma, która umożliwia klientom załatwianie w pełni online większości spraw związanych z obsługą ich umów leasingowych. Użytkownicy portalu mają też dostęp do harmonogramów spłat, faktur czy tabeli opłat. Za pomocą jednego kliknięcia mogą zaś przejść do AutoSalonu, czyli platformy, dzięki której przedsiębiorcy bez wychodzenia z domu kupią auto i podpiszą umowę leasingu.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies