Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow

Cashless Breakfast - Panorama polskich płatności i Cashless Pay 2023

Kiedy:

06.02.2024

godz. 9.00

Miejsce:

Nicoletta Saska Kępa

ul. Francuska 2

Redakcja cashless.pl zaprasza na pierwsze w tym roku Cashless Breakfast. Spotkanie jest związane z publikacją wyników plebiscytu czytelników Cashless Pay 2023 oraz premierą raportu Panorama polskich płatności. Otwiera też sezon wydarzeń branżowych i będzie okazją do podsumowania minionego roku na rynku usług płatniczych a także do zastanowienia się nad pespektywami dla branży w roku 2024.

Naszych gości zapytamy więc o to, co ich zdaniem było najważniejszym wydarzeniem roku ubiegłego w płatnościach, co może skutkować pozytywnie lub negatywnie także na przyszłość. Mowa nie tylko o premierach produktowych, wydarzeniach branżowych takich jak kolejne etapy konsolidacji rynku, ale także zmianach regulacyjnych na scenie europejskiej i krajowej, jak np. planowana rezygnacja rządu z integracji terminali i kas fiskalnych.

Będziemy także zastanawiać się nad perspektywami branży płatniczej. Porozmawiamy na przykład o tym, jakie trendy mogą zdominować rozwój płatności w najbliższych 12 miesiącach i później.

Partnerami wspierającymi wydarzenie, raport oraz Cashless Pay 2023 są Fiserv Polska właściciel marki PolCard, fundacja Polska Bezgotówkowa oraz Przelewy24.

Lokalizacja wydarzenia

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies