Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aktualizacja aplikacji Millennium z ciekawostką dla użytkowników Blika

Najnowsza wersja apki Millennium zawiera, dostępny przed zalogowaniem, skrót do przelewów P2P Blikiem

W marketach App Store i Google Play możecie znaleźć aktualizację aplikacji mobilnej Banku Millennium, która zawiera nową funkcję mogącą zainteresować użytkowników Blika. Mowa o skrócie dostępnym na ekranie przed zalogowaniem na konto. Dotychczas skrót ten, i tak jest w większości banków na rynku, zawierał jedynie generator kodów Blik służących do płatności w internecie lub wyciągania pieniędzy z bankomatów. Po aktualizacji znajdziecie w nim także funkcję inicjowania przelewów na numer telefonu odbiorcy, tzw. P2P.

Przeczytajcie także: Operator Blika podsumował rok 2020

– Wraz z nową aktualizacją skrót do Blika umieściliśmy na ekranie przed zalogowaniem w prawym dolnym rogu, aby był do niego wygodniejszy i szybszy dostęp. Po kliknięciu w ikonę klient ma dostęp zarówno do kodu Blik, jak i przelewu Blik na telefon. Jest to w pełni bezpieczne rozwiązanie, bo aby zrealizować transakcję, trzeba podać PIN do aplikacji (w przypadku kodu Blik klient tylko potwierdza transakcję PIN-em, a w przypadku przelewu na telefon podaje PIN, a samą transakcję potwierdza hasłem) – podaje biuro prasowe Millennium.

Przeczytajcie także: Aplikacja Millennium dostępna dla wszystkich posiadaczy Huawei

Przelewy na numer telefonu odbiorcy to najszybciej zyskujący na popularności rodzaj transakcji realizowany przy pomocy Blika. W IV kw. ubiegłego roku użytkownicy Blika wykonali 15,5 mln przelewów P2P, co stanowiło wzrost w porównaniu z IV kw. 2019 r. o 167 proc. Danych za I kw. 2021 r. jeszcze nie ma, ale można spodziewać się dalszych wzrostów choćby ze względu na trwającą kampanię, reklamującą przelewy na numer telefonu odbiorcy.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies