Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao wprowadzi kilka nowości do PeoPay. Aktualizację apki będzie można pobrać w przyszłym tygodniu

O planowanym udostępnieniu w aplikacji PeoPay nowych funkcji Bank Pekao poinformował dziś klientów przez swoją stronę www

Kolejna aktualizacja aplikacji PeoPay ma pojawić się w marketach 26 lutego. Wśród nowości, zapowiedzianych właśnie przez Pekao, pojawi się personalizacja pulpitu. Będzie można dodawać karty do zakładki dostępnej po zalogowaniu, dzięki czemu będzie możliwy szybki ich podgląd oraz związanych z nimi usług. W nowej wersji aplikacji będzie można też ustawić dowolną liczbę skrótów, układając je we własnej kolejności.

Przeczytajcie także: Pekao pracuje nad procesem Selfie 2.0

Pekao wprowadzi także funkcję pozwalającą na ukrycie kwoty salda na rachunku, widocznej teraz od razu po zalogowaniu. W PeoPay zmieni się także szata graficzna, pojawią się nowe kolory, sekcje, a pasek w dolnym menu stanie się biały. Pojawi się także niebieska sekcja poświęcona pożyczce ekspresowej. Aktualizacja będzie możliwa dla telefonów z systemem Android w wersji min. 5.0 oraz z systemem iOS w wersji min. 11.

Przeczytajcie także: Więcej open bankingu w Pekao

Pekao pracuje także nad większą aktualizacją aplikacji PeoPay, która wprowadzi nowy proces zakładania i aktywacji rachunków przez klientów, tzw. selfie 2.0. Wraz z nim pojawi się np. usługa umożliwiająca pobieranie danych z dowodów osobistych nie poprzez wykonanie zdjęć obu stron dokumentu, tylko poprzez przyłożenie dowodu do czytnika zbliżeniowego w smartfonie. Więcej na ten temat w tekście Pekao rozszerzy możliwość otwierania rachunków przez selfie. Nowość najpierw trafi na urządzenia z Androidem.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies