Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Jeszcze więcej Booksy w bankowości. Za pomocą apki umówicie wizytę także w Credit Agricole

Wcześniej współpracę z Booksy nawiązały Alior i BNP Paribas

Credit Agricole poinformował o rozpoczęciu współpracy z operatorem aplikacji mobilnej Booksy. Dzięki temu klienci, którzy zamierzają odwiedzić oddział banku, mogą umówić się na rozmowę z doradcą na konkretną godzinę, co pozwala uniknąć kolejki. – Zachęcamy klientów do korzystania z banku przez internet lub telefon. Ale słuchamy także tych, którzy potrzebują bezpośredniego kontaktu z doradcą w placówce – tak Damian Ragan, wiceprezes Credit Agricole, argumentuje wprowadzenie nowej usługi.

Przeczytajcie także: Booksy przyspiesza w branży finansowej

Booksy to polski startup wymieniany wśród kandydatów do awansowania do grona jednorożców (firma o wycenie przekraczającej miliard dolarów). Oferowana przez spółkę aplikacja pozwala umawiać się na wizyty przede wszystkim do fryzjera czy kosmetyczki. Od niedawna Booksy zdywersyfikowało jednak działalność i nawiązało współpracę z branżą finansową. Za pomocą apki można już umawiać wizyty m.in. w Aliorze, BNP Paribas czy Open Finance.

Przeczytajcie także: Zmiany w cenniku Credit Agricole

Natomiast jeżeli chodzi o Credit Agricole, to obecnie Booksy umożliwia umówienie się na wizytę w jednej ze 108 placówek Credit Agricole. W 2021 roku projekt zostanie rozszerzony na wszystkie oddziały banku w Polsce. – Dzięki umawianiu spotkań na konkretne godziny, nasi doradcy będą mieć więcej czasu dla klientów i będą mogli przygotować dla nich lepsze oferty. Nie zapominajmy też o aspekcie bezpieczeństwa sanitarnego: rezerwacja pozwala skrócić do minimum czas oczekiwania w oddziale na spotkanie z doradcą, a więc i zmniejsza ryzyko zarażenia się koronawirusem – przekonuje Damian Ragan.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies