Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Uwaga klienci Pekao: od teraz logowanie na konto po nowemu

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Pekao zmienił stronę, za pomocą której można zalogować się na rachunek

Jeżeli posiadacie rachunek osobisty w Pekao i spróbujecie się dzisiaj do niego dostać, zobaczycie zupełnie nową stronę logowania. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami bank udostępnił ją wczoraj wieczorem. Nowa strona logowania do serwisu transakcyjnego Pekao24 wygląda tak:

Domyślnie za pomocą nowej strony logowania można dostać się do nowego systemu transakcyjnego Pekao, wdrożonego kilka miesięcy temu. Jednocześnie jednak wciąż będzie możliwe zalogowanie się i korzystanie z dotychczasowej wersji Pekao24. Na razie nie wiadomo jeszcze, jak długo Pekao będzie utrzymywać obie wersje serwisu.

Przeczytajcie także: Pekao zdradza harmonogram najbliższych wdrożeń

Natomiast już po niedzieli w marketach Google Play i App Store pojawić się ma nowa aplikacja mobilna Pekao – PeoPay w wersji 3.0. Z informacji biura prasowego banku wynika, że w pierwszej kolejności dostęp do nowego oprogramowania otrzyma 5 proc. użytkowników. Następnie grupa ta będzie stopniowo zwiększana tak, by maksymalnie po długim, majowym weekendzie z PeoPay 3.0 mogli korzystać wszyscy klienci Pekao.

Przeczytajcie także: Pekao płaci 200 zł za otwarcie rachunku przez selfie

Z informacji biura prasowego banku wynika ponadto, że w pierwszej fazie rozwoju PeoPay 3.0 Pekao chce położyć nacisk na nowoczesny wygląd, wygodny dostęp do oferty oraz produktów banku w jednym miejscu, szybki dostęp do Blik i analizy finansowej. Aplikacja pozwoli też m.in. na zdalne odzyskiwanie hasła, a mikroprzedsiębiorcom, którzy posiadają w Pekao również konto osobiste, łatwe przechodzenie między kontami w jednej aplikacji.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies