Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Śląski będzie pomagać szukać mieszkań

ING Bank uruchomił usługę, która ma pomóc klientowi w zakupie mieszkania, a bankowi w sprzedaży kredytów  

Navidom od A do Zamieszkania - tak nazywa się pomysł ING Banku Śląskiego na narzędzie, które ma ułatwić klientom zakup własnych czterech kątów. Zdaniem pomysłodawców pod adresem navidom.ingbank.pl klienci znajdą wszystko, co jest potrzebne, gdy pojawi się myśl o zakupie własnego mieszkania.

Przy produkcji serwisu bank współpracuje z bazą ogłoszeń nieruchomości Otodom. Jeżeli klient znajdzie interesujące go mieszkanie w bazie Otodom, może zachować je w szufladzie i przeglądać bazę dalej. Gdy zakończy ten etap poszukiwania lokum, ma możliwość obliczenia wstępnie swojej zdolności kredytowej i zorientowania się, czy jego sytuacja finansowa pozwala na zakup jednej z wybranych nieruchomości. W każdej chwili może modyfikować wprowadzone dane i kontaktować się z doradcą z Banku Śląskiego.

Po co Śląskiemu zabawa w serwis nieruchomościowy? – Mamy dużo doświadczeń z klientami, poszukującymi własnego mieszkania. Chcemy to wykorzystać i im pomóc. Mamy przy tym nadzieję, że ci, którzy skorzystają z Navidom a potrzebują kredytu, złożą wniosek u nas – powiedziała Małgorzata Kołakowska, prezes ING Banku Śląskiego.

Śląski nie od dziś słynie z usług, nie do końca związanych bezpośrednio z finansami. Jakiś czas temu uruchomił na przykład Aleo, czyli platformę aukcyjną dla firm. O ile jednak Aleo można uznać za nową jakość na rynku, o tyle trudno ją dostrzec w przypadku Navidomu. Przynajmniej ja jej na razie nie widzę. Bank zamierza rozpocząć promocję Navidomu w najbliższy poniedziałek.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies