Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ciekawostka dla fanów "Gwiezdnych Wojen" i płatności. Dwa zegarki nawiązujące do filmu i wyposażone w Garmin Pay

Mowa o modelach Garmin Ray i Darth Vader, które mają być dostępne jeszcze przed grudniową premierą najnowszego filmu pt. "Skywalker. Odrodzenie"

Garmin wprowadza na rynek limitowaną serię smartwatchy nawiązujących wyglądem do serii filmów "Gwiezdne Wojny". Modele Ray i Darth Vader mają być wyposażone w wiele zaawanasowanych funkcji fitnesowych. Urządzeniami będzie też można płacić zbliżeniowo dzięki Garmin Pay. Na rynku mają się znaleźć jeszcze przed grudniową premierą najnowszego odcinka serii, czyli "Skywalker. Odrodzenie". Oba smartwatche wyceniono na 399,99 euro.

Przeczytajcie także: Bank Pekao chce mocniej wspierać OZE

Garmin Pay to zbliżeniowe płatności mobilne. Aby z nich korzystać należy mieć odpowiedni smartwatch Garmina, zainstalować na smartfonie aplikację mobilną i powiązać z nią kartę płatniczą wydaną przez instytucję współpracującą w obszarze płatności mobilnych z Garminem. W Polsce są to banki: Getin, ING, Nest, Pekao, PKO, Santander i SGB oraz Revolut.

Przeczytajcie także: Nowy zegarek do płatności od Garmina

Obecnie w ofercie Garmina znajduje się już 10 różnych modeli smartwatchy wspierających płatności mobilne. Najtańszy Vivoactive 3 kosztuje 229,99 euro. Najdroższy Marq Driver – aż 2,5 tys. euro. Urządzenia z limitowanej serii poświęconej "Gwiezdnym Wojnom" cenowo plasują się więc w środku portfolio produktowego Garmina.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies