Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Google Pay, Apple Pay i Blik one click. Operator aplikacji zbiletem wydłuża listę instrumentów płatniczych

Aby korzystać z nowych metod płatniczych, wystarczy pobrać aktualizację aplikacji

W marketach App Store i Google Play znajdziecie ważną aktualizację aplikacji zbiletem służącej do opłacania przejazdów komunikacją miejską. W najnowszej wersji apki uzupełniono listę narzędzi płatniczych o Blika w wersji one click (bez konieczności wpisywania kodu), Apple Pay (na urządzeniach z systemem iOS) oraz Google Pay (na smartfonach z systemem operacyjnym Android).

Przeczytajcie także: Rekordowa sprzedaż biletów przez aplikacje mobilne

Zbiletem to rozwijająca się aplikacja płatnicza umożliwiająca zakup nie tylko biletów jednorazowych czy krótkookresowych, ale także (w wybranych miastach) długookresowych. Spośród dziesięciu największych miast w Polsce analizowanych przez Cashless, z aplikacji zbiletem można korzystać w Warszawie, Lublinie i Łodzi. Apka jest popularna szczególnie w tym ostatnim mieście – w II kw. zakupiono za jej pomocą bilety o wartości ponad 900 tys. zł.

Przeczytajcie także: Nowy zegarek do płatności Garmin Pay

Z raportu Cashless na temat mobilnej sprzedaży biletów komunikacji miejskiej wynika, że II kw. bieżącego roku był rekordowy pod względem wartości przejazdów komunikacją publiczną, opłaconych smartfonami. Użytkownicy aplikacji płatniczych w tym okresie w dziesięciu największych miastach Polski kupili bilety o wartości ponad 30 mln zł. Najwięcej wydali w Warszawie – ponad 10 mln zł. Liderem rynku jeśli chodzi o operatorów aplikacji mobilnych był moBiLET. Więcej na ten temat – tutaj.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies