Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kolejna nowość w aplikacji Autopay. Usługa będzie dostępna dla aut z zagranicy

Operator aplikacji wprowadza zmianę do regulaminu z końcem tego miesiąca

Operator aplikacji Autopay wysłał do jej użytkowników informację o zmianach wprowadzanych do regulaminu od 31 lipca bieżącego roku. Jak wynika z zapisów regulaminu, najważniejszą nowością, która pojawi się w apce, będzie możliwość dodania do usług samochodu zarejestrowanego poza granicami Polski. Posiadacze takich aut będą mogli korzystać z Autopay na razie na autostradzie A4.

Przeczytajcie także: Autopay na A4 już działa

Przypomnę, że Autopay to aplikacja mobilna oferowana przez trójmiejską spółkę Blue Media. Umożliwia ona wprowadzenie numeru tablicy rejestracyjnej pojazdu oraz podpięcie karty bankowej. Dzięki temu na wjeździe i wyjeździe z płatnego odcinka autostrady system rozpoznaje numery rejestracyjne auta i automatycznie otwiera szlabany, a płatność za przejazd pobierana jest z rachunku karty.

Przeczytajcie także: Millennium wprowadza Autopay do swojej aplikacji

Autopay od lipca ubiegłego roku działała w ograniczonymi zakresie na A1. Od paru tygodni z rozwiązania tego można korzystać już na wszystkich wjazdach i zjazdach z tej autostrady. Natomiast kilka dni temu usługa została wprowadzona także na A4 między Krakowem a Katowicami. Ponadto bank Millennium zdecydował się zintegrować Autopay ze swoją bankowością mobilną. Dzięki temu klienci tej instytucji nie muszą instalować oddzielnej aplikacji, aby z usługi oferowanej przez Blue Media móc korzystać.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies