Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa usługa w aplikacji PKO. Przez IKO można już kupować bilety komunikacji miejskiej

PKO wprowadził nową funkcję we współpracy z firmą moBiLET

Użytkownicy aplikacji IKO na smartfonach z systemem operacyjnym iOS mogą już znaleźć w markecie App Store aktualizację apki, która zawiera obiecywaną przez PKO jakiś czas temu funkcję. Chodzi o zakup biletów komunikacji miejskiej. Bank wprowadził usługę we współpracy z firmą moBiLET. Odpowiednia wersja IKO na urządzenia z systemem operacyjnym Android ma pojawić się w ciągu kilku dni.

Przeczytajcie także: Limit odnawialny już dostępny w aplikacji IKO

Umożliwiając zakup biletów komunikacji miejskiej w swojej aplikacji PKO dołączył do grupy kilku banków, które taką usługę już oferują. Są to m.in. Santander, Millennium czy operator aplikacji Mobilny Portfel (kiedyś Raiffeisen Polbank a obecnie BNP Paribas). Wszystkie te instytucje współpracują na tym polu właśnie z firmą moBiLET, która we własnej aplikacji sprzedaje bilety autobusowe i parkingowe w kilkudziesięciu miastach w Polsce.

Przeczytajcie także: Obsługa głosowa IKO najwcześniej pod koniec roku

Jeżeli zaś chodzi o bilety w IKO, to użytkownik może wybrać opcję, by mieć do nich dostęp już przed zalogowaniem do aplikacji. Dodatkowo oprogramowanie wysyła komunikat push na dwie minuty przed końcem ważności biletu – to wygodna funkcja dla korzystających z biletów krótkookresowych. Wraz z najnowszą aktualizacją IKO bank wprowadził parę innych drobnych zmian, m.in. na kaflu z saldem rachunku dodał informację o kwocie dostępnego debetu lub limitu odnawialnego.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies