Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Internetowe platformy kredytowe nabierają rozpędu. Bancovo i FinAi chwalą się nowymi partnerami

Z Bancovo współpracuje już czternaście a z FinAi – sześć instytucji finansowych

W dzisiejszych komunikatach prasowych zarówno Bancovo jak i FinAi chwalą się nawiązaniem współpracy z nowymi instytucjami finansowymi. Pierwsza z platform poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży kredytów szwedzkiego TF Banku. To czternasty partner Bancovo i czwarty bank na tej platformie. Specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumpcyjnych. Użytkownicy Bancovo mogą wnioskować u niego o pieniądze w kwocie od 1,6 tys. do 80 tys. zł, na okres od 1 do 9 lat.

Przeczytajcie także: Santander rozpoczyna współpracę z Bancovo

Z kolei konkurencyjna firma FinAi poinformowała, że od stycznia na jej platformie dostępna jest oferta pożyczkowa Euroloan – marki należącej do fińskiej Grupy Mash. W jej ramach klienci FinAi mogą wnioskować o pożyczkę w formie limitu odnawialnego do kwoty 40 tys. zł. Produkt Euroloan dołącza w ten sposób do obecnych na platformie FinAi pożyczek i kredytów takich instytucji jak Credit Agricole, Euro Bank, Inbank, Nest Bank i Novum Finance.

Przeczytajcie także: Kolejny bank współpracuje z platformą FinAi

Bancovo i FinAi to dwa polskie startupy, które znalazły się w pierwszej edycji Mapy Polskiego Fintechu. Oba weszły na rynek w ubiegłym roku i oba oferują podobne usługi, czyli pośredniczą w udzielaniu kredytów i pożyczek. Od powszechnych porównywarek finansowych różnią się tym, że przedstawiają zindywidualizowane oferty finansowania i umożliwiają szybkie przejście procesu wnioskowania o pieniądze. W jego trakcie wykorzystują informacje z otwartych baz danych oraz nowoczesne technologie, które umożliwiają wypłatę środków w kilka, kilkanaście minut.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies