Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nie możecie zalogować się na konto? Sprawdźcie, czy tylko Wy

Tpay oferuje proste narzędzie pokazujące dostępność serwisów transakcyjnych banków

Nie ma właściwie tygodnia, aby jakiś bank na polskim rynku nie borykał się z problemami technicznymi utrudniającymi zalogowanie się na rachunki. Bankowcy przekonują jednak, że choć przeważa opinia, iż awarii jest coraz więcej, to w rzeczywistości nie jest tak źle. Ich zdaniem usterek jest nawet mniej niż w przeszłości, ale kiedyś nie wychodziły one na jaw, bo klienci logowali się na konta rzadko. Dziś nawet najkrótsza przerwa techniczna staje się problemem, bo klienci korzystający z aplikacji mobilnych niemal non stop są online i w takim trybie korzystają z usług finansowych.

Przeczytajcie także: Liczba rachunków bankowych w Polsce znowu rośnie

Tymczasem jeśli akurat próbujecie zalogować się na rachunek, ale Wam się nie udaje, w prosty sposób możecie sprawdzić, czy z podobnym problemem boryka się większa liczba klientów Waszego banku. Jeden z integratorów płatności internetowych – firma Tpay, udostępniła ciekawe narzędzie monitorujące dostępność stron logowania do serwisów transakcyjnych działających na polskim rynku banków. Wchodząc na stronę banki.tpay.com możecie sprawdzić, które instytucje aktualnie mają problemy techniczne. Oczywiście tylko te związane z dostępnością strony banku. Może być bowiem tak, że system nie przepuści Was dalej już po wpisaniu loginu i hasła.

Przeczytajcie także: Rekordowa liczba przelewów ekspresowych

Tpay korzysta przy tym z ogólnodostępnej usługi Uptime Robot. Umożliwia ona sprawdzanie dostępności stron internetowych w czasie rzeczywistym. W podstawowym zakresie usługa ta jest nawet bezpłatna. W zasadzie więc każdy z Was mógłby wykorzystać ją do stworzenia własnego systemu monitorowania stron bankowych czy jakichkolwiek innych witryn internetowych. Firma Tpay podkreśla, że udostępnione przez nią narzędzie jest jedynym tego rodzaju w Polsce.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies