Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość dla klientów Handlowego. Już mogą zapisać się do programu Priceless Specials

Program lojalnościowy Mastercarda jest oferowany przez kilkanaście banków z Polski

O tym, że Citi Handlowy przystąpi do Priceless Specials, wiadomo od kilku miesięcy. Możecie o tym przeczytać m.in. tutaj. Dziś bank poinformował zaś, że jego klienci już mogą zbierać punkty w programie lojalnościowym Mastercarda. City dołączył w ten sposób do grona kilkunastu instytucji, które od dłuższego czasu oferują Priceless Specials. Są wśród nich m.in. Alior, BZ WBK, mBank czy PKO BP.

Przeczytajcie także: Citi wejdzie do programu Priceless Specials

Handlowy pisze, że Priceless Specials jest dostępny dla posiadaczy wydanych przez niego kart debetowych i kredytowych. Płacąc nimi w placówkach partnerów programu mogą zbierać punkty wymienne następnie na nagrody. Wśród tych partnerów są takie sieci detaliczne jak Carrefour, Circle K, Decathlon, Douglas, Gino Rossi, Home&You, Merlin.pl, Orsay czy Tchibo. Klienci Handlowego mogą zapisać się do programu za pośrednictwem serwisu bankowości elektronicznej.

Przeczytajcie także: BZ WBK będzie zwracać klientom opłaty za karty

Jak mówi Miguel Mendes, dyrektor departamentu zarządzania doświadczeniami klientów w Citi Handlowym, dzięki wejściu banku do Priceless Specials jego klienci zyskują podwójnie. Wcześniej bank udostępnił bowiem własną platformę lojalnościową Citi Specials, dzięki której mogą oni robić zakupy ze zniżkami u prawie 300 partnerów. Natomiast na powitanie w programie Mastercard Priceless Specials klienci Handlowego mogą skorzystać z oferty specjalnej "Bilet na start". Każdy, kto zarejestruje kartę Citi w programie do 30 września, otrzyma bilet do sieci kin Cinema City.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies