Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
FinAi wreszcie startuje. Debiut nowej platformy jutro na Impact

Spółka będzie konkurować z innym uruchomionym niedawno serwisem kredytowym pod marką Bancovo

Wiele wskazuje na to, że jutro wystartuje wreszcie platforma kredytowa firmy FinAi. Wreszcie, bo pierwotnie planowano, że nastąpi to w I kw. bieżącego roku. Jak widać, wdrożenie nieco się przedłużyło, ale czas oczekiwania na debiut chyba dobiega końca. Przed chwilą z biura prasowego FinAi nadeszło zaproszenie na jutrzejszą konferencję prasową organizowaną w trakcie odbywającego się w Krakowie wydarzenia Impact. Tematem spotkania ma być start platformy kredytowej FinAi.

Przeczytajcie także: Tak ma działać FinAi

FinAi to platforma, za pośrednictwem której klienci mogą składać wnioski o kredyty czy pożyczki. Co ciekawe aplikację już można pobrać z marketu Google Play. Niestety, nie można w niej się jeszcze zarejestrować – mi przynajmniej to się nie udało. Natomiast przedstawiciele FinAi obiecują, że gdy będzie można to już robić, składanie wniosku o pożyczkę będzie trwało kilka minut, większość pól we wniosku ma się wypełniać automatycznie dzięki korzystaniu przez serwis z otwartych baz danych, itd. W ofercie będą m.in. kredyty banków współpracujących z FinAi, które aby sprzedawać swoje produkty przez tę aplikację, nie będą musiały przeprowadzać po swojej stronie żadnych prac deweloperskich.

Przeczytajcie także: Oto nowa spółka Aliora

FinAi to drugi już w ostatnim czasie fintech, który uruchomi platformę online do sprzedaży produktów finansowych. Wcześniej podobne rozwiązanie pod marką Bancovo wprowadziła na rynek spółka NewCommerce Services z Warszawy. Spółka jest startupem założonym przez Aliora. Działa od kilku tygodni. Bancovo było nominowane do tytułu Fintech Roku serwisu Cashless. Natomiast zarówno FinAi jak i Bancovo znajdują się w bazie Mapy Polskiego Fintechu, dostępnej tutaj.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies