Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank wprowadza ciekawy mechanizm promowania kantoru walutowego. Mniejsze firmy będą mogły zaoszczędzić nawet 200 zł na przelewie

Klienci kantoru walutowego mBanku będą mogli zbierać punkty, którymi następnie zapłacą za przelewy zagraniczne

Jeżeli prowadzicie firmę i macie rachunek biznesowy w mBanku, już za kilka dni będziecie mogli skorzystać z ciekawego mechanizmu umożliwiającego obniżenie kosztów przelewów międzynarodowych. mBank będzie przyznawać po jednym punkcie za każde euro, dolara, funta czy franka wymienionego w kantorze internetowym tego banku na złote lub odwrotnie. Punkty będzie można wykorzystać do pokrycia opłat z tytułu realizacji przelewów walutowych.

Przeczytajcie także: ING wprowadza usługę zwaną wcześniej Qlik

Jak tłumaczą przedstawiciele mBanku, rozwiązanie ma na celu zachęcenie przedsiębiorców do korzystania z wymiany walut za pośrednictwem jego kantoru. Aby wykonać przelew zagraniczny bez opłat, będzie trzeba przeznaczyć na to co najmniej 1000 punktów uzbieranych na przewalutowaniach. Tyle kosztować będzie zlecenie przelewu o wartości do 1000 jednostek waluty. Przy przelewie na wyższe kwoty bank będzie zabierał tyle punktów, ile jednostek waluty będziecie przelewać, a więc np. 1100 przy przelewie na 1100 euro czy funtów, 1200 przy przelewie na 1200 jednostek, itd.

Przeczytajcie także: ZUS cieszy się z sukcesu e-składki

Dzięki temu mechanizmowi biznesowi klienci mBanku będą mogli oszczędzić min. 5 zł na jednej transakcji (tyle wynosi opłata za przelew SEPA w euro) lub nawet 200 zł (to maksymalna prowizja za przelew SWIFT np. w dolarach lub funtach). Nowe rozwiązanie ma wejść formalnie do oferty mBanku za kilka dni. Obecnie trwają jego otwarte testy – jeśli zgłosicie na infolinii chęć korzystania z niego, doradca powinien aktywować mechanizm.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies