Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Plastik to przeszłość i teraźniejszość, ale nie przyszłość. Visa szuka pomysłów, jak go zastąpić i płaci 50 tys. euro

To nagroda w konkursie "Everywhere Initiative". Przedsiębiorcy mogą zgłaszać się do udziału w nim jeszcze przez kilka najbliższych dni

"Everywhere Initiative" to projekt zainicjowany w Stanach Zjednoczonych w 2015 r. Ma na celu wsparcie innowacji płatniczych w okresie przechodzenia branży od kart plastikowych w kierunku rozwiązań cyfrowych. Niemal tysiąc startupów uczestniczących do tej pory w programie pozyskało dzięki niemu fundusze w łącznej wysokości 1,7 mld dolarów. Teraz program ma swoją europejską edycję.

Przeczytajcie także: Płacicie kartami - dostajecie gratisy...

Udział w nim mogą wziąć młodzi przedsiębiorcy z całego kontynentu, w tym z Polski. Visa szuka pomysłów na to, jak wykorzystać płatności cyfrowe dla wzbogacenia życia w społecznościach lokalnych, w jaki sposób zastosować technologie mobilne i urządzenia połączone z internetem do poprawy jakości podróżowania między miastami oraz usprawnić podróże zagraniczne.

Przeczytajcie także: Mastercard przejął VocaLink

Do konkursu zgłaszać się można do 17 maja za pośrednictwem strony poświęconej programowi "Everywhere Initiative". Aby się na nią dostać, wystarczy kliknąć tutaj. Uczestnicy ubiegać się będą o nagrodę w wysokości 50 tys. euro na wsparcie rozwoju biznesu. Zwycięzcy mogą też liczyć na dostęp do interfejsów programistycznych aplikacji (API) Visa poprzez platformę Visa Developer oraz do porad menadżerów i specjalistów organizacji. Finaliści przedstawią swoje pomysły w bezpośrednich spotkaniach z komisją konkursową podczas konferencji "Money 20/20" w Kopenhadze w dniach 26–28 czerwca.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies