Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Śląski zamknął program "bankujesz-zyskujesz". W zamian wprowadza rabaty na zakupy internetowe

Jeśli nie wykorzystaliście punktów zebranych w programie lojalnościowym ING, to na nic Wam się już nie przydadzą

Pewnie zdążyliście się już zorientować, że od kilku tygodni bombarduję Was coraz to nowymi informacjami z Banku Śląskiego. Ale nie ma rady, ostatnio bardzo dużo się w tej instytucji dzieje. Dziś też nie obejdzie się bez newsa z ING. Bank właśnie wyłączył program lojalnościowy "bankujesz-zyskujesz", a zamiast niego w systemie bankowości elektronicznej udostępnił zakładkę "Moje rabaty".

Przeczytajcie także: Macie firmę? Zapłacicie więcej za rachunek

O zamiarze zakopania "bankujesz-zyskujesz" klienci Śląskiego dowiedzieli się już w styczniu. Wówczas dostali informację, że jeżeli zebranych w jego ramach punktów nie wykorzystają do 13 marca, te dzień później przepadną bezpowrotnie. Tak też się stało. W sekcji "Moje rabaty" przybywa za to nowych ofert rabatowych na zakupy w sklepach internetowych. Z ciekawszych warto wymienić np. 15 proc. zniżki na odkurzacze iRobot, tyle samo na obuwie New Balance czy aż 35 proc. na programy antywirusowe Kaspersky.

Od dziś też wszyscy klienci Śląskiego dysponujący odpowiednim smartfonem mogą korzystać z płatności mobilnych w technologii HCE. Szerzej pisałem o tym niedawno, więc nie będę się powtarzał. Tu wspomnę tylko, że bank określił dziś zasady, na jakich będzie pobierał opłatę za korzystanie z tej nowinki. A więc do 28 grudnia płatności HCE będą bezpłatne. Później każdy miesiąc korzystania z wirtualnej karty HCE będzie kosztować 7 zł. Chyba że klient jakąkolwiek kartą wydaną do swojego rachunku wykona transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł miesięcznie (osoby w wieku 18-26 lat 200 zł). Wówczas opłata nie będzie pobierana.

Przeczytajcie także: Od jutra koniec z corocznym PIT-owaniem

Wkrótce klientów Śląskiego czekają kolejne zmiany. Od 20 marca nie będą mogli już zalogować się do starego systemu transakcyjnego. Jednak przez jakiś czas jeszcze będą mogli się do niego dostać po zalogowaniu do nowego serwisu. Nie wiadomo na razie, kiedy stary system zostanie ostatecznie wyłączony. Wiadomo natomiast, że osoby, które mają aktywną aplikację mobilną poprzedniej generacji, będą mogły korzystać z niej przynajmniej do końca września bieżącego roku.

A jeśli chcielibyście założyć konto w Banku Śląskim kliknijcie tutaj

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies