Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pierwsza aplikacja, w której zarejestrujesz kartę SIM. Nowość od Millennium

Choć termin rejestracji wydanych wcześniej kart mija dzisiaj, to nowa funkcja apki Millennium może przydać się także w przyszłości

Właściwie nie ma miesiąca, aby Millennium nie wprowadzało do swojej aplikacji mobilnej jakichś nowości. Ostatnia z nich pojawiła się wczoraj wraz z aktualizacją jaką znalazłem w markecie Google Play. Od teraz klienci tego banku mogą z poziomu smartfona zarejestrować prepaidową kartę SIM. Odbywa się to poprzez wybranie odpowiedniej funkcji w menu aplikacji i wprowadzenie odpowiednich danych, a więc numeru karty oraz numeru telefonu, do jakiego została wydana.

Przeczytajcie także: Stara aplikacja ING wkrótce zostanie wyłączona

Millennium jest jednym z dwóch banków na polskim rynku, które umożliwiają rejestrację kart SIM bez wychodzenia z domu. Drugim jest ING Bank Śląski. W jego wypadku jednak aby dokonać rejestracji, należy skorzystać z internetowego serwisu transakcyjnego. Nie znalazłem bowiem takiej opcji w aplikacji na smartfonie.

Jeżeli ktoś nie wykonał jeszcze obowiązkowej rejestracji kart SIM wydanych w przeszłości, ma szansę zrobić to jeszcze dzisiaj. Później karta zostanie zablokowana, ale będzie można ją ponownie aktywować dokonując rejestracji w późniejszym terminie. Ponadto także kupowane w przyszłości karty będą musiały być rejestrowane. Będzie można to zrobić podczas zakupu lub później, np. właśnie przez apkę Millennium.

Przeczytajcie także: Aplikacja UberEats startuje w Warszawie

Bank przypomina przy okazji, że jeżeli na powiązany z niezarejestrowaną kartą numer telefonu przychodzą hasła autoryzacyjne z systemu bankowości elektronicznej, to od jutra przestaną docierać. Pospieszcie się zatem z rejestracją, aby nie utracić możliwości wykonywania przelewów.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies