Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmieniamy się dla Was

Po dwóch miesiącach obecności serwisu cashless.pl w sieci nadszedł czas na kilka zmian

Po pierwsze wzbogacamy nasze treści. Teraz oprócz najnowszych informacji z rynku, felietonów oraz poradników znajdziecie tu profesjonalne raporty na temat kart, płatności i aplikacji mobilnych. Zakładka raporty znajduje się w głównym menu serwisu cashless.pl.

Kolejnym elementem, jaki zdecydowaliśmy się wprowadzić do serwisu, są sondy. Co miesiąc będziemy Was prosić o opinię na temat bieżących wydarzeń i trendów na rynku. Wyniki takich „badań” będą publikowane na cashless.pl. Moduł ankiet znajduje się po prawej stronie, obok formularza służącego do zapisywania się na newsletter. Zakładka otwiera się po najechaniu na nią kursorem myszki.

Jak już pewnie zauważyliście, większość zamieszczanych u nas treści to ekskluzywne informacje, które otrzymujecie, zanim pojawią się gdziekolwiek indziej. Zdajemy sobie sprawę, że jest ich tak wiele, że część z nich może Wam umknąć. Dlatego te, które uznajemy za szczególnie istotne, oznaczamy etykietami „NEWS” oraz „PISZEMY O TYM PIERWSI”, umieszczanymi na czerwonym tle w prawym górnym rogu zdjęć ilustrujących teksty. Mamy nadzieję, że usprawni to nawigowanie po stronie głównej cashless.pl.

To najważniejsze zmiany, jakie wprowadziliśmy w ostatnim czasie. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu. Jednocześnie liczymy na Wasze uwagi dotyczące serwisu. Napiszcie, czego w nim brakuje, albo co chcielibyście zmienić. E-maile można wysyłać na adres kontakt@cashless.pl.

Korzystając z okazji z przyjemnością informujemy, że dzięki umowie na wymianę treści, zawartej z serwisem Forsal.pl, nasze teksty docierają teraz do jeszcze szerszego grona czytelników.

Redakcja

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: CASHLESSPL

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies