Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Od open bankingu do open finance. Zapraszamy na majowy Cashless Breakfast

Dla czytelników cashless.pl jak zwykle przygotowaliśmy na najbliższe śniadanie cztery bezpłatne wejściówki

Już 21 maja w Warszawie odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Cashless Breakfast. To organizowane w formule śniadania biznesowego spotkanie kilkudziesięciu specjalistów i ekspertów z branży finansowej, którzy w swobodnej atmosferze dyskutują o najważniejszych i najbardziej aktualnych sprawach w świecie finansów. Tym razem tematem śniadania będzie otwarta bankowość i otwarte finanse.

Przeczytajcie także: Bank Millennium wprowadził do oferty bramkę płatniczą

Otwarta bankowość na polskim rynku ma już ponad pięć lat. To dobry pretekst do tego, by zastanowić się nad tym, jak ta idea zmieniła polski sektor finansowy oraz kto na tym najbardziej zyskał, a kto stracił. To dobry moment także na to, aby popatrzeć w przyszłość, bo na horyzoncie widać już przepisy FIDA. Unijne rozporządzenie rozszerzy ideę otwartej bankowości na inne części branży finansowej, takie jak ubezpieczenia czy firmy inwestycyjne. To może być szansa na powstanie zupełnie nowych usług i modeli biznesowych. A to tylko niektóre zagadnienia, które poruszymy podczas najbliższego Cashless Breakfast.

Przeczytajcie także: SkyCash wykreślony z listy ostrzeżeń publicznych KNF

Redakcja cashless.pl jak zwykle przygotowała cztery bezpłatne wejściówki na najbliższy Cashless Breakfast. Aby dostać jedną z nich, wystarczy na adres kontakt@cashless.pl napisać, jakie pytanie chcielibyście zadać zaproszonym przez nas ekspertom podczas śniadania. A wśród nich znajdą się m.in. przedstawiciele firm Tink (to partner główny majowego Cashless Breakfast) oraz Kontomatik (partner wspierający). Na Wasze mejle czekamy do 10 maja do końca dnia, a wejściówki przyznamy autorom najciekawszych pytań.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies