Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nest zmienia regulamin i cennik. Zaoferuje darmowe wpłaty gotówki w urządzeniach Planet Cash

Na podstawie nowego regulaminu użytkownicy aplikacji mobilnej Nest będą mogli za pomocą biometrii nie tylko logować się na konto, ale i potwierdzać zlecenia

Klienci indywidualni Nest Banku otrzymali właśnie korespondencję, w której instytucja informuje o zmianie regulaminu oraz cennika. Nowe zasady zaczną obowiązywać 10 czerwca bieżącego roku. Z pobieżnej lektury wykazu zmian wynika, że większość z nich to drobnostki, ale na kilka rzeczy warto zwrócić uwagę.

Przeczytajcie także: Nest Bank zaprezentował nowego asystenta AI

Nest zamierza wprowadzić do swojej oferty kilka nowych funkcji i usług. Na pierwszym miejscu wymieniłbym rozszerzenie wykorzystania biometrii odcisku palca oraz Face ID w aplikacji mobilnej. Dotychczas technologie te były używane do logowania na rachunki. Wkrótce będzie można za ich pomocą także potwierdzać zlecenia. Takie rozwiązania dostępne już są w aplikacjach konkurencyjnych banków.

Kolejna nowość to darmowe wpłaty gotówki kartą w urządzeniach Planet Cash. Nest dołączy w ten sposób do 10 instytucji współpracujących z operatorem sieci Planet Cash przy obsłudze wpłat. Nest wprowadzi także bankowość wideo, z której będzie można korzystać w wybranych placówkach. Szczegółowe informacje na temat nowych rozwiązań, wraz z dokładnym terminem ich udostępnienia, bank ma podać w oddzielnym komunikacie.

Przeczytajcie także: Nest ułatwia zdalne zakładanie kont

Przy okazji podano także, że część dostępnych dotąd usług zniknie z oferty Nest Banku. Mowa w tym wypadku o możliwości zamówienia dostawy nowej karty kurierem. Co ciekawe Nest jest chyba pierwszym bankiem w kraju, który umożliwia zamówienie karty do paczkomatu. Z informacji biura prasowego Nest wynika, że ta usługa pozostanie w ofercie banku.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies