Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Alior zaoferuje sprzęt elektroniczny w subskrypcji. Wprowadzi usługi Alior Rent i Alior e-Leasing

Z nowych możliwości klienci Aliora będą mogli skorzystać w sklepach stacjonarnych i internetowych

Wkrótce w ofercie Aliora pojawią się dwie nowe usługi. Pierwsza z nich to Alior Rent. Jak informuje biuro prasowe banku, rozwiązanie to jest już na etapie wdrażania, a przeznaczone będzie dla konsumentów oraz mikroprzedsiębiorców zainteresowanych najmem elektroniki użytkowej, urządzeń, maszyn czy pojazdów.

Przeczytajcie także: WeSub wydał o 159 proc. więcej przedmiotów niż przed rokiem

– Dotychczas klienci mogli zakupić produkt w sklepie stacjonarnym bądź na stronach internetowych, albo skorzystać z kredytu ratalnego czy różnych form leasingu. Teraz będą mieć możliwość wynajmu za miesięczną opłatą. Nowością jest też forma wynajmu – to nie będzie rodzaj kredytu konsumenckiego tylko umowa oparta na Kodeksie cywilnym – to forma prostsza i bardziej zrozumiała dla klienta – przekonuje biuro prasowe Aliora.

Usługi, umożliwiające korzystanie z różnego rodzaju przedmiotów bez konieczności ich kupowania a za opłatą w formie abonamentu, są już dostępne na polskim rynku. Świadczy je chociażby opisywany na łamach serwisu cashless.pl fintech WeSub. Co ciekawe, w przeszłości Alior nawiązał współpracę z tą spółką, na mocy której jego klienci mogą liczyć na zniżki w miesięcznych opłatach. Wygląda na to, że wkrótce bank wprowadzi własny produkt z tego segmentu.

Przeczytajcie także: Zagłosujcie na Cashless Pay 2023

Natomiast usługa e-Leasing skierowana będzie do przedsiębiorców. Zyskają oni możliwość finansowania zakupów o wartości do 50 tys. zł bez konieczności posiadania wpłaty własnej, nawet w dniu założenia firmy. – Decyzja o przyznaniu finansowania będzie podejmowana "na klik" bez konieczności dostarczenia dodatkowych dokumentów finansowych. Produkt będzie dostępny zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych u partnerów handlowych współpracujących z Grupą Alior – podaje biuro prasowe banku.

Alior deklaruje, że w ramach usługi e-Leasing będzie można nabywać przedmioty na co dzień wykorzystywane w przedsiębiorstwach jak sprzęt komputerowy, telefony czy narzędzia konieczne do prowadzenia działalności. Będą one objęte pełnymi gwarancjami, a dodatkowo częścią oferty będzie ubezpieczenie przed konsekwencjami mechanicznego uszkodzenia, awarii i kradzieży.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies