Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
W IKO zapłacisz za kod, który można wymienić na bilet do kina. To nieco inaczej niż w aplikacji Millennium

PKO udostępnił w aplikacji mobilnej i serwisie internetowym funkcję zakupu kodów wymiennych na bilety do Multikina

W serwisach elektronicznych PKO BP pojawiła się nowa, tzw. usługa dodana, czyli funkcja zakupu kodów wymiennych na bilety do Multikina. Ceny kodów rozpoczynają się od 17 zł – tyle płaci się za bilet poza Warszawą i Pruszkowem. Za wejściówkę obowiązującą także w stolicy trzeba zapłacić nieco więcej, bo 18 zł. Można też wybrać opcję zamówienia kodów podwójnych, ale z tego tytułu nie ma upustu w cenie. Takie podwójne kody kosztują więc odpowiednio 34 i 36 zł.

Przeczytajcie także: W aplikacji Millennium możecie kupić bilety do kina

Co ciekawe PKO nie jest pierwszym bankiem, który w swoich serwisach elektronicznych umożliwił opłacanie udziału w seansach kinowych. Wcześniej podobną usługę wprowadził Bank Millennium. Tam jednak działa to zupełnie inaczej. W aplikacji Millennium wdrożone zostało rozwiązanie zintegrowane z serwisem rezerwacyjnym Kin Helios. Dzięki temu w systemie Millennium można wybrać kino, do którego chce się wybrać, seans oraz miejsce na sali kinowej. Kod, dostępny w serwisach PKO, pozwala na odebranie biletu, ale rezerwację trzeba przeprowadzić oddzielnie w systemie Multikina.

Przeczytajcie także: PKO BP sprzedaje abonamenty do serwisów streamingowych

Natomiast kody udostępnione teraz przez PKO to kolejna usługa wdrażana w ramach tzw. Hub VAS, czyli centrum pozabankowych usług dodanych. Całkiem niedawno pisaliśmy w serwisie cashless.pl, że pojawiła się tam także opcja opłacania abonamentów w serwisach streamingowych. Wcześniej trafiły tam m.in. ubezpieczenia, usługi dla najemców nieruchomości czy osób korzystających z telemedycyny.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies